SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

polaco_92 / Ty nigdy nie bedziesz taki jak Ja nigdy nie będę taki jak Ty!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185621

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Filmik przeraża, aż się odechciewa robić cokolwiek.

Polaco Ciśniesz nadal i tak ma być.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pamietaj jak coś to gg przyjacielu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
jestem z Tobą Bro

bądź kFaRtki

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3117
Dzień:24.01.09 SOBOTA


Relacje z dnia:

tak jak wstałem rano w pidżamie tak siedziałem do teraz zaraz się kładę spać bo jutro jadę do lekarza i na spotkanie do bierzmowania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja też postanowiłem dziś spędzić cały dzień w piżamie bo mam wy***ane na wszystko
pełen relaks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3117
Dzień:25.01.09 NIEDZIELA


Relacje z dnia:

rano do Madrytu na bierzmowanie i po bierzmowaniu do lekarza lekarz dal mi naturalne leki które kosztowały mnie sporo kasy i jeszcze muszę kupić więcej...ogólnie to masakra trzeba się leczyć pełną para...

Russell - czasem tak trzeba bracie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3117
Dzień:26.01.09 PONIEDZIAŁEK


Trening:

rwanie na ugięte nogi 50kg x 3,3,3,3

podrzut z klaty na ugięte nogi 50kg x 3,3,3,3

Przysiad z tylu 50kg x 3///60kg x 3///70kg x 3///80kg x 3///90kg x 3///100kg x 4,3,4,3

MC 100kg x 3,3///110kg x 3,///120kg x 1///130kg x 1///140kg x 1///150kg x 1///160kg x 1///170kg x 1---REKORD---

brzuszki


Relacje z treningu:

nawet spoko trening...dziś trenera znów nie było no i sam ćwiczyłem z chłopakami wiec postanowiłem dowalić w rwaniu trochę i poszło wszystko super!! podrzut ok...i zrobiłem tez przysiady bo już kolano prawie wogole nie boli!!!!no i potem zostałem sam na treningu i mowę ze to już przedostatni trening to wykorzystam okaże i sprawdzę maxa w MC no i szczerze poszło super technicznie ale nie jestem zadowolony liczyłem na więcej!!!


Relacje z dnia:

taki sobie dzień strasznie zimno i wogole w szkole dziś za fajnie nie było...lekarz w uszy mi powbijał takie kuleczki i tak mnie bolą ze szok... już biorę leki dzisiaj kupiłem herbatki a od jutra powoli zaczynam się leczyć 100% procentowo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
nie ufaj lekarzom w 100% jak nie porpobuił ci wszytskich badan specjalistycznych jakis usg itp to lej na nich.... i poprawiaj krazenie naturalnymi sposobami na peunej kurfie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Gratuluje rekordu.
Trzymaj sie.


MOC z Toba

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3117
Dzień:27.01.09 PONIEDZIAŁEK Koniec podnoszenia ciężarów...


Trening:

rwanie 40kg x 3,3,3

podrzut z klaty na nożyce 50kg x 3,3,3

Przysiad z przodu 50kg x 3///60kg x 3///70kg x 3///80kg x 3,3,3///90kg x 2,2

MC rwaniowe z szrugsem 50kg x 3,3,3

brzuszki


Relacje z treningu:

takim treningiem zakończyłem moja karierę z podnoszeniem ciężarów...trener smutny ja smutny...ale cóż wszystko się zmienia w 1 minucie...

Relacje z dnia:

lepszy niż wczoraj ale bardzo smutny i wogole ....

Co teraz...?

pffff tyle treningów tyle starań tyle poświecenia marzeń i wogole poszło w oddal... tu nie chodzi tylko o problemy ze zdrowiem ale jak sami wiecie ja jeździłem bardzo daleko na ter treningi bo ponad 40km..jadłem zimne posiłki a teraz zimne pogody i wogole rano w szkole praktyki ciężka robota...zero spania zero odpoczynku ciągle na nogach ... no i tak to wszystko pogarszało moje zdrowie...no i lekarz powiedział ze muszę to zmienić i tak zdecydowałem jak i cala reszta mojej rodziny bo się martwią tez o mnie...nie chce mieć potem w przyszłości gorszych problemów ze zdrowiem wiec od jutro wszystko zmieniam...mam w planach na pewno prawie codzienne bieganie żeby dobrze się wypocić,saunę muszę sobie tez załatwić chociaż 2-3 razy w miesiącu,będę tez robił treningi kulturystyczne dużo powtórzeń wszystkie partie ciała itp,tez będę trochę boksował z bratem no i jakoś przeżyje będę wracał po szkole do domu o 16 wiec myślę ze do 20 spokojnie wszystko zrobię i się wyspie i załatwię sprawy dobrze zjem i wogole

Mam nadzieje ze Ci co śledzili i wogole ze mnie rozumieją,i tez bardzo bardzo wam dziękuje za każde wsparcie i za wszystko to wy mnie na duchu podtrzymywaliście wy mi dawaliście ta sile!!DZIĘKUJĘ wam!!!

Mam nadzieje ze dalej będziecie śledzić bo ja nie mam zamiaru przerywać mojego dziennika on jest dla mnie już jak pamiętnik z życiabędę dalej pisał co robiłem co ćwiczyłem itp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny...

Następny temat

Pomoc w ustaleniu treningu ewentualnej diety

WHEY premium