Ronnie Coleman powiedział, że ​​nigdy nie przestanie ćwiczyć

Ronnie Coleman (55 l.) 8-krotny Mr. Olympia i jeden z najbardziej legendarnych kulturystów, po przejściu na emeryturę ma ogromne problemy z kręgosłupem. Kilka razy był już operowany i nadal trenuje z ogromną intensywnością. W wywiadzie udzielonym dla serwisu Generation Iron, Dexter Jackson wyraził opinię na temat Colemana i jego hardkorowych treningów. Dexter uważa, że ​​nadszedł czas, aby mistrz po prostu odpuścił i przestał obciążać swoje ciało tak dużymi ciężarami.

https://youtu.be/keOhOYFBaH8

Oczywiście wszyscy wiemy, że Ronnie Coleman nie przestanie. Postanowił też odpowiedzieć Dexterowi i każdemu, kto uważa, że ​​”Król” powinien przestać ćwiczyć. W swoim ostatnim poście na Instagramie wyjaśnił, że podnoszenie ciężarów jest dla niego ważniejsze niż jedzenie i spanie.

Napisał, że to jego życie i bez względu na to co się stanie, kulturystyka z niego nie zniknie.

„W sobotni wieczór nie ma nic lepszego do roboty niż trening pleców i bicepsów. Tak, wiem co myślą niektórzy z was i nie, NIGDY nie przestanę ćwiczyć. Trenowanie jest najlepszą rzeczą w ciągu całego dnia. Wolę trening niż jedzenie lub spanie. Trenuję już prawie 43 lata. Zakochałem się w tym, gdy miałem 12 lat. Więc @mrolympia08 i cała reszta, przestańcie marnować oddech i czas na komentowanie i udzielanie przez wasze kulawe dupy rad na temat mojego odejścia. Zaufajcie mi, kocham was na śmierć za to, że martwicie się o mnie, ale tak się nie stanie.”

electro

Warto przeczytać

Komentarze (7)
pavlog89

To jest prawdziwa pasja szanuje takich gości że ciągle w tym siedzą bez względu na kontuzje i inne przeciwnośći ,kontuzja to tylko wymówka. Ja jestem zwykłym laikiem w tym sporcie a z ledwością robię tydzień przerwy w ciągu roku od treningów bo tak mnie do tego ciągnie .. Nie rozumiem takiego podejścia jak Shawn Rhoden na tym poziomie tak odpuszczać i doprowadzać się do takiego wyglądu.

lodzianin1

Król jest tylko jeden

Anonim

Bez cienia wątpliwości

anubis84

Kurde ma chłop zacięcie, po takich problemach to każdy by chyba zrezygnował.

szaba18

Ma facet charakter, przez tyle kontuzji co przeszedł.

domosos

chciałbym mieć tyle zapału co on.

skorupski

Póki zdrowie mu będzie pozwalało to pewnie tak będzie, ale nieraz są pewne przypadki że już się nie da trenować .