Ronnie Coleman (55 l.) 8-krotny Mr. Olympia i jeden z najbardziej legendarnych kulturystów, po przejściu na emeryturę ma ogromne problemy z kręgosłupem. Kilka razy był już operowany i nadal trenuje z ogromną intensywnością. W wywiadzie udzielonym dla serwisu Generation Iron, Dexter Jackson wyraził opinię na temat Colemana i jego hardkorowych treningów. Dexter uważa, że ​​nadszedł czas, aby mistrz po prostu odpuścił i przestał obciążać swoje ciało tak dużymi ciężarami.

https://youtu.be/keOhOYFBaH8

Oczywiście wszyscy wiemy, że Ronnie Coleman nie przestanie. Postanowił też odpowiedzieć Dexterowi i każdemu, kto uważa, że ​​”Król” powinien przestać ćwiczyć. W swoim ostatnim poście na Instagramie wyjaśnił, że podnoszenie ciężarów jest dla niego ważniejsze niż jedzenie i spanie.

Napisał, że to jego życie i bez względu na to co się stanie, kulturystyka z niego nie zniknie.

„W sobotni wieczór nie ma nic lepszego do roboty niż trening pleców i bicepsów. Tak, wiem co myślą niektórzy z was i nie, NIGDY nie przestanę ćwiczyć. Trenowanie jest najlepszą rzeczą w ciągu całego dnia. Wolę trening niż jedzenie lub spanie. Trenuję już prawie 43 lata. Zakochałem się w tym, gdy miałem 12 lat. Więc @mrolympia08 i cała reszta, przestańcie marnować oddech i czas na komentowanie i udzielanie przez wasze kulawe dupy rad na temat mojego odejścia. Zaufajcie mi, kocham was na śmierć za to, że martwicie się o mnie, ale tak się nie stanie.”

Komentarze (7)
pavlog89

To jest prawdziwa pasja szanuje takich gości że ciągle w tym siedzą bez względu na kontuzje i inne przeciwnośći ,kontuzja to tylko wymówka. Ja jestem zwykłym laikiem w tym sporcie a z ledwością robię tydzień przerwy w ciągu roku od treningów bo tak mnie do tego ciągnie .. Nie rozumiem takiego podejścia jak Shawn Rhoden na tym poziomie tak odpuszczać i doprowadzać się do takiego wyglądu.

4
lodzianin1

Król jest tylko jeden

9
Anonim

Bez cienia wątpliwości

5
anubis84

Kurde ma chłop zacięcie, po takich problemach to każdy by chyba zrezygnował.

0
szaba18

Ma facet charakter, przez tyle kontuzji co przeszedł.

0
domosos

chciałbym mieć tyle zapału co on.

0
skorupski

Póki zdrowie mu będzie pozwalało to pewnie tak będzie, ale nieraz są pewne przypadki że już się nie da trenować .

0