SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta34-blog(TS)-242,5kgx3powt-157str.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130064

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
Suple:
DECA STACK - smak tragedia , strasznie gorzki, rozpuszczalność bdd ale w szejkerze i piję z 20gramami carbo i jakoś można wypić. Najważniejsze czy będzie skuteczny zobaczymy w trakcie cyklonu. Efekt najważniejszy resztę idzie przeżyć...

CREVOLUTION - hm... smak też pozostawia do życzenia. Obecie biorę go z rana na pusty żołądek i po siłowni. Wraz z DECA STACK i STORMEM da dobry efekt. Dzisiaj doszła paczka ze STORMEM, kretką i spalaczami. Teraz połączę i będzie szyn...

Trudno będzie określić działanie poszczególnych supli użytych w cyklonie ocenię całość po 5 tygodniach stosowania.

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Witam. Cieszę się , że zawiązała się ciekawa dyskusja na temat deca stack...

Koluszek - dzisiaj trenowałem plecki w całości i było git. Ostatnie ćwiczenie to martwy na maszynie Smitha i nie było bólu w kolanach co oznacza , że będę mógł wykonywać co tydzień. Co do nóg to jedynie wyprosty nóg siedząc i leżąc. Suwnica zakończona na 80kgx2 powtórzenia siady off i niestety tylko te dwa ćwiczenia na nogi. Nic nie poradzę. Kolana dają znać o sobie. Bez medyka się nie obędzie.

Rudeboy.oi - większość nie poleca? HM... zależy jak na to spojrzeć. Stack jest dodatkiem do treningu a nie podstawą a to zasadnicza różnica. Dieta jest prawie dopięta na ostatni guzik, białko, węgle, tłuszcze wyliczone a stack jako dodatek. Deca Stack jak narazie na mnie działa i jestem bardzo zadowolony. Czy działa Deca STack czy CREVOLUTION a może STORM? Trudno powiedzieć ponieważ mój test polega na połączeniu tych trzech supli i obserwacja jak reaguje organizm. Do tego jeszcze spalacze CLA, Thermo Surge, Clenbutical również BCAA, glutamina, koncentraty białkowe, omega 3, carbo... Wszystko jest połączone i brane w odpowiednich porach dnia. Trudno mi określić działanie poszczególnych supli ale na dzień dzisiejszy jestem zadowolony i ocenię całość za 5-6 tygodni.

King - Mistrzu, Carbo z rana tylko do smaku ponieważ Crevolution jest tragiczny w smaku podobnie jak Deca stack. Przed siłownią jak mieszam DEca stack z Stormem to jeszcze można to wypić ale samo - niet... Zdaję sobie sprawę, że jest zbędne z rana ale coś muszę zrobić aby to wypić. Tak połączenie 3 stacków i kilku spalaczy to stwierdzenie , który jak działa jest trudne dlatego oceniam na chwilę obecną wszystko na raz i twierdzę , że połączenie jest ok. Zobaczymy jak będzie po 5-6 tygodniach.

Kamiru - DECA STACK w pierwszym tygodniu stosowałem sam przed siłownią i jak opisywałem wcześniej trening na klatkę i biceps mógł trwać całą sobotę tak fajnie się ćwiczyło. Wiecznie było mi mało. Super uczucie , ręka nie zalała się jak na innych stackach tylko nabrała fajnego kształtu. Trudno to opisać ale cieszyłem się jak dziecko. Wczoraj i dzisiaj było podobnie trening super. Można ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Już dzisiaj myślę kiedy znowu pójdę na siłkę... Głód siłowni to wspaniałe uczucie.

A na koniec treningu bardzo bardzo bardzo bardzo miła niespodzianka. Wchodzę na wagę a tam ...............zaledwie 120kg....Szok, łzy radości i lekki optymizm. Nadzieja na lepsze jutro...
Pozdrawiam.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Gratulacje!10kg w dół od początku cyklu.Spory potęp. Masz wszystko dopięte na ostatni guzik więc waga musi iść w dół.Spoglądam na rozpiskę i kurcze...sporo tego.Arsenał jak się patrzyPodziwiam za wytrwałość bo pilnować takiej ilości asortymentu żeby wszystko wziąć w określonym czasie to spore wyzwanie. Chętnie już bym foty zobaczył

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Wuchta34- ładnie, oby było z dnia na dzień lepiej.

A kiedy nowe zdjęcia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
ładnie 10kg gratulacje, jedziesz dalej

zarzuć foty

szkoda że kolana nie są w pełnej dyspozycji kiedy idziesz do jakiegoś medyka co je podreperuje ? dobrze zrobione siady na treningu to ....sam wiesz co to nie trzeba mówić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 279 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2511
Co to dużo mówić - gratulacje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Swietnie!
Kurcze niezle z ta deca.
King- SOG

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Dziękuję Wam wszystkim. Oceniam 10kg jako koniec pierwszego etapu. Teraz zaczyna się walka z tłuszczykiem na serio. Do 115kg musi zejść.
10kg w trzy miesiące - szyn, jestem lekko zadowolony. Nie wierzyłem , że się uda a tu taka niespodzianka.

Kolejny etap czyli walka o -5kg? Czy się uda? Zobaczymy. Teraz to już bardziej optymistycznie podchodzę mając na uwadze pierwszy etap...

Zdjęcia podejrzewam , że będą w okolicy końca maja lub połowa czerwca....

Pozdrawiam.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Gratuluję i ja!!!

Kolejne 5kg zrzucisz na pewno - z takim zacięciem, wiedzą i motywacją nie ma innej opcji.

POWODZENIA!!!

Zmieniony przez - meraviglia w dniu 2008-04-02 00:18:00

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
Bardzo ładnie

Tylko pomału, sam znam tą radość gdy wskazówka wesoło skacze po małych cyferkach, lecz trzeba uważać na mięsko!

Co do smaku ja rozumiem i jest wyjście!

Ja podczas treningów pijam IONTO DRINK versia LIGHT (bez cukru)

Witaminy minerały itp, smaków dużo, 500ml za kilka zł, rozpuszcza się w wodzie (wychodzi bardzo ekonomicznie)

https://www.sfd.pl/VITALMAX_Ionto_Vitamin_Drink-t294979.html


https://sklep.sfd.pl/Vitalmax_Ionto_Vitmin_Drink_liquid_light_koncentrat_a-opis2697.html

Sam pijam pomarańcze, i b mi smakuje, pije się jak napój a dodatkowo korzyści, myślę że dużo lepsze rozwiązanie nić CARBO

Pozdrawiam

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW PYTANIA

Następny temat

Plan do poprawy

WHEY premium