SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki/DT/ foto str. 18, 49, 81

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 88483

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Viki twoje wypiski działają na mnie rozbrajająco czytając o interwalach aż mnie przeszyły ciarki

mi się ostatnio śniło że wylądowałam u kogoś na wsi i podali mi flaki i je zjadam w realu nie do pomyślenia

Pozdrawiam Cię i obyś się najadła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Fala ja tez mam ciarki jak pomysle o interwalach ;) A na jutro ambitny plan zrobic o jeden wiecej (czyli 5)

No i nie wiem co i ile musialabym zjesc, zeby sie najesc Zawsze bylam wiecznie glodna i duzo jadlam




31.03 sobota


Ostateczna wersja wczorajszej miski :)

Suplementy: magnez, cynk, omega3, probiotyk, enzymy, ginko biloba, rutinoscorbin

Rozklad: 1800kcal, B125/T reszta/W150





1.04 niedziela

DNT



Pomiary praktycznie bez zmian, rece rosna
Teoretycznie w tym tygodniu powinien byc okres, zobaczymy jak bedzie.








Suplementy: magnez, cynk, omega3, probiotyk, enzymy, ginko biloba, rutinoscorbin

Rozklad: 1800kcal, B125/T reszta/W150




A teraz spadam na plaze, bede sie uczyc jak lowic makrele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
o makrelę powiadasz... ja uwielbiam łowić ale dotąd tylko karpie łapię, a ich nie lubię
aaaa pobawiła bym się wędką

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Viki, Viki, Viki i my mamy niby uwierzyć, że Ty usiedziałaś z wędką? JASNE
Żadna wędka, Ty je pewnie łapałaś w wodzie gołymi rękoma

Kiedy Ty wyjeżdżasz?
Ile Cię nie będzie?
Kiedy foty?

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
Hej. Viki przychodzę do Ciebie, jak Wyrocznia przykazała, po instrukcję do interwałów. Nigdy ich nie robiłam i kompletnie nie wiem co i jak. Teraz jestem w pracy ale jak wrócę do domu, to poczytam dokładnie Twój dziennik Z góry dziękuję i pozdrawiam

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
UNKNOVVN ja mialam pierwszy raz z wedka do czynienia, zabawa byla fajna, ale nic nie zlowilam :(


misworld wcale nie siedzialam
Wybralam tylko odpowiedni sposob lowienia - na blysk Czyli caly czas musialam zarzucac i zwijac ( a wedka dwa razy dluzsza niz ja, 3,6m ). Az mnie reka rozbolala, moze mi urosnie od tego machania, i tak w prawej mam o pol cm mniej

Wyjezdzam za 3 tygodnie, na tydzien (25.04-2.05)
Jakie foty?
Z wyjazdu beda jak wroce, a moich narazie nie bedzie, bo nie ma co pokazac, w sumie od podsumowania wiecej siedzialam na d.pie niz cwiczylam :(



Aldhissla witaj :)
Milo mi, ze kolejna osoba zostala odeslana do mnie w sprawie interwalow

Dokladny opis znajdziesz tu: https://www.sfd.pl/Viki/_naprawic_bledy_i_wziasc_sie_do_roboty_:_-t820699-s25.html

Polecam bieganie, wrazenia niezapomniane
Moze byc tez orbiterek lub rowerek stacjonarny, ale to nie to samo
Bieznia raczej odpada, bo nie ma mozliwosci szybkiego zrywu.



Ja zaraz ide biegac
Dzisiaj zrobie 5 interwalow, chocbym miala pasc trupem pozniej
Jak przezyje, to wrzuce wieczorem miske.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Viki Barcelona nie daj sie tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
ty to nawet jak siedzisz na dupie to cie zzera :P wyhodowalas juz tasiemca tak jak ruda :P

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Interwały w terenie powiadasz...Chyba za cienki bolek jestem, po 30 min truchtu wyglądam jakbym miała wylew.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
Viki!!! Dziękuję za odpowiedź, ale ja Cię strasznie przepraszam, ale jak widzisz (gęba po lewo) jestem blondynką i nie bardzo rozumiem co znaczy 4x30/30. Nigdy nie robiłam interwałów i serio trzeba tłumaczyć jak d****owi. Jutro wybieram się na siłkę po pracy, więc czekam z niecierpliwością na tłumaczenie

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Silvana - redukcja

Następny temat

Pomocy w odchudzaniu

WHEY premium