SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki/DT/ foto str. 18, 49, 81

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 88508

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607799
Dzisiaj tak na szybko:

Miska nadal nieliczona, planuje taki luz do konca tygodnia, a od przyszlego tygodnia znowu licze, napewno dorzuce do michy

Wczoraj zrobilam trening obwodowy na tylek, dzis silownia, jutro tez w planach trening. Dokladne rozpiski zrobie w weekend jak w koncu bedzie wiecej czasu i ogarne tabelki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Mały głód.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607799
Azzi nie taki maly



11.07 sroda


Trening obwodowy na tylek:
1. Wejście na podwyższenie bokiem + odwodzenie wyprostowanej nogi dochodzącej w tył 25 - 20 - 18
2. Przysiad bułgarski na piłce 25 - 20 - 18
3. Spacer w bok z gumą na nogach 30 - 25 - 20
4. Unoszenie bioder (na pilce swiss ball) 3x 30 powt.
5. Przysiad przy ścianie z piłką 25 - 20 - 18 powt. 3,5kg

Poprzednim razem przysiad bulgarski byl z noga na lawce. Na pilce jest trudniej, mam problem z utrzymaniem rownowagi



12.07 czwartek


Rozgrzewka: orbi 5min., pompki, przysiady


1-ostatnia seria z pomoca trenera, 5 powtorzen jakos poszlo a ostatnie 3 wymeczone
Z braku wolnej laweczki zrobilam najpierw rozpietki, pozniej skos. Przy rozpietkach czulam, ze nie ma mocy :( Dlatego w kolejnym cwiczeniu zaczelam od mniejszego ciezaru.
Ogolnie jakas oslabiona bylam, do tego brzuch bolal, ledwo zrobilam wznosy kolan. Pewnie dlatego, ze @ sie zbliza




13.07 piatek

DNT

Miala byc silownia, ale zmeczona jestem po pracy, musze sie porzadnie wyspac. Na silke pojde jutro :)




Nie wiem jak bedzie z wypiskami przez najblizsze 2 tygodnie
Dostalismy dzis w pracy harmonogram szkolen i trzeba bedzie pare razy przyjsc dodatkowo wieczorem na kilka godzin i w sobote tez. Az mi slabo na mysl o 14h w pracy...
Mam nadzieje, ze na treningi bedzie sila.

Urlop mi sie marzy, ale poki sytuacja w pracy sie nie rozjasni, to nawet nie ma co planowac

Jak tak juz narzekam to dodam tylko, ze u nas od kilki miesiecy ciagle pada (bylo tylko kilka dni cieplych i slonecznych, od 3 miesiecy nie mozemy sie wybrac na wycieczke rowerowa ze wzgledu na pogode )
Depresji mozna dostac, nic sie nie chce robic. W d.pie mam takie lato
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
rozpiętki z hantlami po 14kg? Mogłabyś filmik nagrać? Mnie klate rozrywa już przy 5-6kg....


Az mi slabo na mysl o 14h w pracy...

przeyebana sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Ło matko, taka jesienna pogoda to zabójstwo, nie dziwię się, że nie masz energii. I jeszcze praca...Może dlatego tyle spalasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607799
Inga z filmikami moze byc ciezko Ale jak Ty robisz z 5-6kg to ja pewnie robie zle, poprosze nastepnym razem trenera zeby zobaczyl. Dzieki


Azzi najgorsze jest to, ze ja mam caly czas wrazenie, ze jest... marzec Wogole nie czuje, ze srodek lata

A po pracy to ja czasem sie czuje jak po porzadnym treningu silowym i owocow mi sie chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
zobacz sobie na yt tam są filmiki instruktażowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607799
Dzieki Lucy



14.07 sobota


Nie mam nawet sily pisac...
Jestem tak zmeczona po treningu, ze mam tylko ochote isc spac. Dlatego nie lubie cwiczyc w weekend rano, bo pozniej caly dzien do d.py


Rozgrzewka: rower 5min., orbi 5min. przysiady



Cwiczenia na barki z mniejszym ciezarem niz poprzednio, a mimo to bardziej mnie bola, nie moge rekami ruszac.
Uginanie nog i wypady to jedyne cwiczenia, przy ktorych zawsze chce mi sie plakac Pod koniec mocy nie bylo, wiec nawet nie dokladalam ciezaru bo bez sensu.
Przygladalam sie dzis jak faceci cwicza nogi... glownie na maszynach, tylko jeden robil przysiady ze sztanga i zaden z nich nawet sie nie spocil a ja zawsze cala mokra, dysze jak parowoz i wszyscy na mnie patrza



W planach jeszcze dzis zakupy, a nawet sily do dzwigania siatek nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Kurcze, znowu jesteś zalatana

Rozpiętki kiedyś Marta opisywała bardzo dokładnie i jeśli mnie pamięć nie myli, to w regulaminie, w którymś linku (z ćwiczeniami ) jest ten opis

Tylko się tam nie stresuj Odpoczywaj

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Nie mogę edytować, a chciałam dodać, że -> "jaki przysiad przedni "

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Silvana - redukcja

Następny temat

Pomocy w odchudzaniu

WHEY premium