SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki/DT/ foto str. 18, 49, 81

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 88507

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
piekny gofer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Gofer wyglda zacnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
dobrze, że mam jeszcze szamę.. bo na widok tego gofra aż mi głodno :D

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
nie no, nie bawię się tak ja już nie mam jedzenia, a żeby sobie polepszyć, zajrzałam na kilka stron wstecz - tam jest więcej szamki!

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607799
Ciesze sie, ze gofer sie podoba :) Smakowal rownie dobrze
Niedawno odkrylam, ze bialko ubite z owocami mogalbym jesc bez przerwy

Wpadlam na chwilke, zeby zameldowac, ze jednak zrobilam:
burpee challenge: 66x burpee (15/14/13/12/12)

Najbardziej chyba brzuch mnie bolal.

Teraz moge z czystym sumieniem isc spac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Gratulacje!
Osobiście nie znoszę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
dzielna Viki :) pięknie zapyerdala.. jak na ladies sfd przystało :) trzeba brać z Ciebie przykład :)

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4310
Hej Viki! Gratulacje! efekty twojej ciężkiej pracy widać na fotkach powodzenia dalej a tym gofrem to chyba wszystkich szczujesz ehhehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607799
Dzieki dziewczyny :)

azzi ja tez nie lubie, ale jestem uparta ;)

berry lepiej nie brac przykladu i nie cwiczyc przed snem - mnie tak rozbudzilo wczoraj, ze nie moglam zasnac :)

krewetko ja sie tak czuje za kazdym razem jak do Ciebie zgladam, a tam jakies pysznosci

mkroza witam i dziekuje

A gofer bardzo prosty do zrobienia i jakas odmiana jak sie placki owsiane znudza :)


A tak wogole to myslalam, ze juz sie nie doczolgam do laptopa, ledwo zyje
W pracy znowu musialam zostac dluzej, nawet nie myslalam, ze tak dlugo dzis bedzie :( Jutro wyjatkowo tez praca.


24.02 piatek


DNT
Niestety dzisiaj bez treningu (ze wzgledu na prace) :( Na szczescie od przyszlego tygodnia bedzie juz normalnie, w niedziele zaczynam nowy trening

Rano jak tylko wstalam:
ATG challenge 10x (na dzien dobry cos dla mojego obolalego tylka)

Po pracy:
burpee challenge - 67x burpee (15/14/13/12/11/2) (coraz mniej lubie to cwiczenie )

Dodatkowo odgapilam od Krewetki trening ze skakanka. Moja wersja znacznie okrojona, bo ze mnie jeszcze cienias jest ;)
Trening mnie wykonczyl, pod koniec nie widzialam cyferek na stoperze, pot sie lal strumieniami, do tej pory rece mi sie trzesa i ledwo moge pisac, na dodatek mi niedobrze





24.02 piatek


Chyba znalazlam w koncu sposob na brokuly, za ktorymi nie przepadam :) Robie puree kalafiorowo - brokulowe (kalafiora akurat uwielbiam).


Suplementy: magnez, cynk, omega3, probiotyk

Rozklad: 1800kcal, B125/T reszta/W150
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Silvana - redukcja

Następny temat

Pomocy w odchudzaniu

WHEY premium