SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki/DT/ foto str. 18, 49, 81

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 88487

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Na miche to ja juz teraz nie moge narzekac, jest fajnie
Chociaz teraz cos mi sie odmienilo i tluszcz jakos mnie nie ciagnie, za to wegli moglabym jesc jeszcze wiecej dziwne

A z tym MC to jest tak, ze jak tylko dokladam to mi sie wydaje ze jest juz duzo i napewno bedzie ciezko, a pozniej okazuje sie ze nie bylo tak zle.




Pomiary zrobione i praktycznie zadnych zmian nie ma Wrzuce razem z miska jak tylko ogarne tabelki.

Dzis w ramach relaksu rower po lesie...
Nog juz nie czuje, samo myslenie, ze musze ruszyc nukami boli Tylek tez boli. Podjazdy pod gore tym razem mnie pokonaly, na poczatku jeszcze dawalam rade, ale pozniej uda tak bolaly, ze musialam prowadzic rower pod gore

Zmeczona jestem bardzo, a jutro znowu trzeba wstac o 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Zaleglosci:


22.07 niedziela


DNT

rower po lesie


POMIARY

Jak juz wczesniej pisalam, praktycznie bez zmian




MISKA

Suplementy: omega3, BCAA, siemie lniane, melisa, ZMA, kurkuma, kozieradka, Stress Control, Multi minerals, enzymy, kakao

Rozklad: DNT 2100kcal, B130/T100/W170





23.07 poniedzialek

DNT

Sobotni trening i wczorajszy rower to juz za duzo dla moich nog :(
W pracy ledwo chodzilam. Bola nawet jak siedze


MISKA

Suplementy: omega3, BCAA, siemie lniane, melisa, ZMA, kurkuma, kozieradka, Stress Control, Multi minerals, enzymy, kakao

Rozklad: DNT 2100kcal, B130/T100/W170
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
24.07 wtorek


TRENING



+ rolki ok. 30 min

Tym razem brak mocy na treningu :(
Moze przez pogode - nagle zrobilo sie bardzo goraco, jesc sie nie chce, sily brak.
Tydzien temu 60kg w MC poszlo bez problemu, a tym razem nameczylam sie strasznie.
Na rolkach nie poszalam, bo tlumy ludzi i ciezko sie jezdzilo :(



MISKA

Suplementy: omega3, BCAA, siemie lniane, melisa, ZMA, kurkuma, kozieradka, wit. E, wit. C, Stress Control, Multi minerals, enzymy, kakao

Rozklad: DT 2300kcal, B150/T90/W220




Zapowiada sie kolejny ciezki tydzien w pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Niestety nie mam narazie mozliwosci prowadzic regularnych wypisek
Od jutra znowu szkolenia, siedzenie w pracy do wieczora. W sobote pracujemy, nawet nie wiadomo jak dlugo, mozliwe ze w niedziele tez, a w pn to nawet nie wiem jeszcze na ktora do parcy przychodze i na jak dlugo Ogolnie totalny chaos.

Mam tylko nadzieje, ze z treningami uda mi sie wyrobic. Niestety moja silka w weekend otwarta tylko rano i dlatego zastanawiam sie nad zmiana silowni


Jak tylko sytuacja w pracy sie unormuje to wracam do regularnych wypisek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Nie daj się Viki tam zwariować Jak z siłką nie wypali, to trudno - ja się tej równowagi od Ciebie nauczyłam

Mam nadzieję, że nunie Ci odpoczęły, no i że mama zadowolona z pobytu

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Geniusze potrafią żyć w chaosie

ot życie nie da się wszystkiego zaplanować

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
a ja narzekam bo już za długo siedzę na tym bezrobociu
trzymaj się tam

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
W koncu mam czas, zeby kompa wlaczyc


misworld staram sie nie denerwowac, ale szkoda ze nie moge realizowac tego co postanowilam :(
A mama bardzo zadowolona, tylko jak zwykle narzekala ze krotko


Mika ja sie nie nadaje do zycia w chaosie, lubie miec wszytsko zaplanowane i uporzadkowane


Ola nawet nie wiem, czy mnie tez bezrobocie nie czeka, nikt narazie nie wie czy beda zwolnienia bo nie ogarniaja nowego systemu




W tym tygodniu niestety tylko 2 treningi silowe, nie udalo mi sie zrobic treningu nog, a szkoda bo wlasnie nogi i tylek trzeba u mnie docisnac
Dzis sie zorientowalam, ze w domu porzadnie nog juz nie pocwicze, bo nie mam na tyle obciazenia


Dzis na szczescie do pracy nie ide, ale po wczorajszych 10h z dodatkowym obciazeniem na nogi w postaci "safety shoes" ledwo chodze i lydki bola


Micha czysta i liczona, wczoraj tylko ostatni posilek nieliczony.
Dzis wyjatkowo wpadlo troche syfu, bo mi facet zrobil sniadanie, postaral sie bardzo i nie moglam powiedziec ze nie zjem (byla biala bula posmarowana jakis serkiem ze szczypiorkiem i na to mnostwo warzyw).


Od jutra ciag dalszy chaosu
Zmienili nam godziny pracy. Z jednej strony fajnie, bo nie bede musiala juz wstawac o 5, ale bede konczyc pozniej niz do tej pory wiec bedzie mniej czasu popoludniu na treningi. Mozliwe, ze bede musiala zmienic silke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Dzis sie zorientowalam, ze w domu porzadnie nog juz nie pocwicze, bo nie mam na tyle obciazenia



Unormuje się

A Ty PL kiedyś odwiedzasz?

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Mis my chcemy jechac do PL na urlop, tylko czekamy az sie jakos sytuacja w pracy wyjasni


Dzis juz zwolnili kilka osob wiec nie wyglada to wesolo i troche sie martwie co dalej :(


Od wczoraj jakas niemoc mnie dopadla :/
Mialam zrobic wczoraj interwaly, ale nie bylam w stanie, dzis chcialam isc na basen, ale strasznie mi sie nie chce, az dziwne bo zazwyczaj nie moge usiedziec w miejscu, a cale popoludnie siedze na d.pie i ciezko mi sie ruszyc i zrobic cokolwiek.

Nie czuje sie niewyspana jak wczesniej kiedy wstawalam o 5. Poprostu mam jakas niechec do wszelkiego ruchu


Na silke narazie sie nie wybieram, nie chce kupowac nowego karnetu bo prawdopodobnie bede musiala zmienic silownie, a nowe miejsce pewnie obczaje dopiero w weekend.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Silvana - redukcja

Następny temat

Pomocy w odchudzaniu

WHEY premium