SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki/DT/ foto str. 18, 49, 81

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 88505

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Mis ciesze sie ze pomoglam

Ja zazwyczaj czuje dretwienie w dloniach i przedramionach, ostatnio glownie w prawej rece i najczesciej wieczorem po wysilku.

No i te zyly okropnie mi wychodza na wierzch, nawet dzis w pracy kolega zwrocil na to uwage i stwierdzil, ze to dziwne zeby u kobiety tak bardzo bylo widac


Mika te potwory to moj facet lapie Ja je tylko zjadam




26.06 wtorek


DNT (krotka przerwa w treningach)

Nogi dalej bola :( Chyba dobilam je tymi interwalami po silowym

Wogole przegladalam moj rozklad treningow w ostatnich tygodniach i dochodze do wniosku, ze chyba robienie wytrzymek/interwalow po kazdym silowym w moim przypadku to nienajlepszy pomysl
Same silowe bardzo mnie mecza i czasem mam ochote odrazu isc spac po treningu.

Poki wytrzymki byly "od czasu do czasu" wszystko bylo ok.
Jak tylko zwiekszylam ilosc wystarczyl tydzien, zebym sie porzadnie zmeczyla i nie miala sily i ochoty isc na silke
Do tego jeszcze doszlo zostawanie codziennie w pracy i w efekcie musze teraz siedziec na d.pie i nic nie robic

To samo bylo poprzednim razem...

Ja to bym chciala robic wszytsko naraz, ale tak sie nie da

Narazie odpuszcze te potreningowe wytrzymki, moze raz w tygodniu zrobie interwaly po silowym, bo lubie Ewentualnie po treningu callanetics w ramach rozciagania i relaksu, bo znowu nie mam czasu na te cwiczenia.
Dodatkowo trening obwodowy na tylek i jesli bede miec sile i bedzie w miare luz w pracy to dorzuce ta wytrzymke, ktora robilam do tej pory (30 min: 10x Sumo DL HI Pull, 9x push up, 8x swing, 7x sit up, 6x burpee).




MISKA

Glodna jestem dzisiaj Zaraz pewnie zjem kolacje a na wieczor zostanie tylko zielsko ;)
Wpadlo kilka dodatkowych orzeszkow

Suplementy: omega3, BCAA, siemie lniane, melisa, dziurawiec, ZMA, kurkuma , kozieradka, Stress Control, Multi minerals, enzymy

Rozklad: DNT 2000kcal, B130/T100/W145
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Ja Cię podziwiam, że dajesz radę te wytrzymki po siłowym robić. Mnie obwody z wykrokami i przysiadami masakrują, choć mniej niż na początku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Azzi nie zawsze mam sile na wytrzymki No i jak widac nadmiar mi szkodzi

A wykroki... nienawidze ich





27.06 sroda


DNT (krotka przerwa w treningach)

W ramach relaksu callanetics
Dawno nie robilam tych cwiczen a lepiej mi szlo niz ostatnio. Nadal jestem strasznie nierozciagnieta, az wstyd



MISKA

Suplementy: omega3, BCAA, siemie lniane, melisa, dziurawiec, ZMA, kurkuma , kozieradka, Stress Control, Multi minerals, enzymy, kakao

Rozklad: DNT 2000kcal, B130/T100/W145




Zauwazylam, ze od kilku dni nie jest mi juz ciagle zimno. W pracy chodze w krotkim rekawku jak inni a nie w dwoch bluzach i nie zamykam ciagle okien w domu

Poza tym mimo, ze nie cwicze to i tak jestem glodna...
Zaraz zjem kolacje i znowu zostanie tylko zielenina :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Fajnie Viki, że uczysz się ciągle siebie i swoich reakcji, bo to prosta droga do tego co dla Ciebie najbardziej odpowiednie

Dziwna sprawa z tymi łapkami A głód u Ciebie to nic dziwnego

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Misworld jeszcze trzeba umiec wyciagac z tego wnioski i uczyc sie na wlasnych bledach A mi sie ciagle wydaje, ze jak inne dziewczyny daja rade to ja tez dam (chyba za duzo dziennikow konkursowych czytam )





28.06 czwartek


DNT (krotka przerwa w treningach)

Chyba sie za bardzo porozciagalam wczoraj, bo mnie mocno boli lewa noga z tylu od lydki az po posladek :(



MISKA

Suplementy: omega3, BCAA, siemie lniane, melisa, dziurawiec, ZMA, kurkuma , kozieradka, Stress Control, Multi minerals, enzymy, kakao

Rozklad: DNT 2000kcal, B130/T100/W145





Wczoraj wieczorem wpadlo jeszcze kilka orzechow i plasterek sera zoltego... glodna bylam

Udalo mi sie kupic w koncu serca kurze, wiec sie bede teraz tym suplementowac po treningu
Tylko nie wiem jeszcze jak je przyrzadzic zeby zjadliwe byly...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Wysyłam Ci genialny przepis http://www.olik.ovh.org/index.php?option=com_content&task=view&id=38&Itemid=42 

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Dotka dziekuje Napewno kiedys sporobuje :)

Narazie chyba jednyny sposob na te serca to pasta sercowo-watrobkowa. Juz tak mam z niektorymi rzeczami, ze nawet jak ich nigdy nie jadlam to z gory zakladam, ze napewno nie lubie


Poza tym to by sie przydalo jakies dodatkowe miejsce w bilansie na te serca
No chyba ze moge nie wliczac, w koncu to suplement ma byc

Zastanawiam sie nad dorzuceniem do michy w DT, szczegolnie po treningu, bo zawsze jestem strasznie glodna, a miecho to juz nawet na surowo mnie kusi




29.06 piatek


Samopoczucie coraz lepsze, energia wraca :) Cierpie tylko na ciagle niewyspanie, ale niestety z tym nic nie zrobie, bo wstawanie do pracy o 5 mnie wykancza :( Na szczescie weekend wiec w koncu odespie :)

Juz sie nie moge doczekac, az pojde na silownie Wybieram sie w poniedzialek.
Dzis kolga z pracy mowil, ze sie pytali czemu mnie nie ma ostatnio


DNT

Ladna pogoda, wiec w ramach relaksu postanowilam pojezdzic na rolkach... okazalo sie, ze wcale to nie byl relaks :
- z wiatrem 13 min.
- pod wiatr 16 min.

W pierwsza strone sie nie wysililam, musialam tylko uwazac, zeby nie nabierac za duzej predkosci... zayebiscie wialo i mocno pchalo mnie do przodu, tylko stalam a wiatr odwalal za mnie robote

Za to z powrotem bylo bardzo ciezko... az mnie d.pa piekla Momentami mimo duzego wysilku i tak stalam w miejscu (dobrze, ze nie jechalam do tylu ). Zmeczylam sie, a mial byc relaks...



MISKA

Suplementy: omega3, BCAA, siemie lniane, melisa, dziurawiec, ZMA, kurkuma , kozieradka, Stress Control, Multi minerals, enzymy, kakao

Rozklad: DNT 2000kcal, B130/T100/W145
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
Viki, nie tylko Ty tak masz, że z góry zakładasz, że coś Ci nie smakuje, ale trzeba się przełamać Ja się często miło zaskakuję nowymi smakami. Kiedyś uwielbiałam serca kurze, a dziś nie włożyłabym tego do ust, ale może spróbuję się przekonać?
Co do rolek, dla ciała może to nie był relaks, ale dla głowy z pewnością

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Serducha w całości do paszczy nie wezmę, jadłam kiedyś i . Ale w pasztecie, z wątróbką i dodatkami jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
My z bratem biliśmy się o serducho, jako najlepszą część kury

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Silvana - redukcja

Następny temat

Pomocy w odchudzaniu

WHEY premium