SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki/DT/ foto str. 18, 49, 81

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 88497

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Wpadlam na chwilke na forum, bo jestem wlasnie u znajomych i moge z neta skorzystac :)

Jak narazie to brakuje mi wlasnej kuchni i produktow, ktore zawsze mam pod reka albo wiem gdzie kupic. Dzisiaj w sklepie nie wiedzialam gdzie i czego szukac :/
Dziwnie tez bez regularnych wypisek i treningu
Szkoda, ze tak zimno bo z checia bym pobiegala

Na dodatek pierwsze starcie z przyszlymi tesciami przy sniadaniu skonczylo sie tym, ze sie poplakalam i wyszlam.
Przy obiedzie tez milo nie bylo, mnostwo zlosliwych komentarzy
Dlaczego ludzie nie potrafia zrozumiec pewnych rzeczy...

Przez ostatnie 2 dni niestety bylo kilka wpadek, dalam sie namowic na chinskie zarcie (pokaralo mnie za glupote, jedzenie mdle, slodkie i bez smaku, najpierw zrobilo mi sie jakos goraco i dziwnie, pozniej bolal brzuch a na koniec wyszly mi okropne syfy na twarzy ), oprocz tego zjadlam kawalek gorzkiej czekolady 90%, bylo mnostwo orzechow jedzonych chyba z nudow i energy drink - jakos musialam sobie radzic zeby nie zasnac w nocy.

Dzis z radoscia wrocilam do podliczania tego co jem, niektore rzeczy zostaly z podrozy wiec liczone "na oko".
Probuje sie zaprzyjaznic z nowym dziennikiem posilkow

Myslalam zeby dodac jakies 200 kcal, zwiekszyc troche wegle i tluszcz, zastanawiam sie czy rozklad B125/T80/W150 (jakies 1820kcal) bedzie dobry, mialabym wtedy mozliwosc w razie potrzeby ciac wegle lub tluszcz.

Jutro zrobie pomiary, mam wrazenie ze te wpadki miskowe i 2 dni siedzenia na d..pie w aucie spowodowaly, ze spuchlam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
trzymaj sie.. ciekawa jestem czemu sie popłakałaś.. ale pamiętaj, że z każdym dniem masz coraz więcej siły żeby trzymać się przy tym co jest dla ciebie dobre.. :) mimo wszystko życzę miłego pobytu w polsce :)

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Trzymaj się ciepło! Ludziska są jakie są, nic nie poradzisz, niestety. Ale jak mawia moja ginekolożka " teściowie to nie rodzina".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
berry, azzi dziekuje za wsparcie i mile slowa :)

Za duzo bylo glupich komentarzy i zrobilo mi sie starsznie przykro
(oczywiscie musieli wspomniec o tym, ze przez odchudzanie nie mam juz cyckow).

W ciezkich chwilach mysle o tym forum i o tym, ze jest wiele osob ktore robia tak jak ja, ze wcale nie jestem czarna owca, ktora wymysla z jedzeniem

Narazie ja za kazdym razem mowie "nie, dziekuje", a oni wciaz proponuja, zebym w koncu zjadla cos porzadnego, bo "na warzywa i gowno ktore jem nie moga patrzec". Ja za to nie moge patrzec na to co oni jedza Nawet surowke z pekinskiej musieli "zepsuc" dodajac cukru i majonezu.
Bardzo sie ciesze, ze przynajmniej slodycze juz mnie nie ruszaja i nie jest mi zal jak wszyscy ciagle cos jedza.


Zakupow jeszcze calkiem nie ogarnelam, nie moge znalezc niektorych rzeczy, np. nie udalo mi sie jeszcze kupic kurkumy (i jak mam ugotowac ryz? ).

Za to kupilam sobie takie kolko do cwiczen jak ma krewetka (AB wheel)
Mam nadzieje, ze nie strace zebow jak bede probowac

Jak wspomnialam wczesniej dolozylam troche do michy ale i tak jestem ciagle glodna, nie wiem co sie ze mna dzieje.
Nie dam rady narazie wklejac misek, bo dostep do neta mam tylko czasami i nie korzystam z dziennika na potreningu.pl

Planuje dzis troszke pobiegac, bo juz mnie nosi, nie umiem odpoczywac i siedziec na du..pie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrób sobie przerwę na 2 tygodnie Dodaj ww do 150g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Martucca nawet nie wiesz jak ja sie ciesze, ze do mnie zajrzalas
Bardzo dziekuje

Od niedzieli staram sie miec 150g ww, bialko 125g a tluszcz tak zeby bylo w sumie ok. 1800 kcal (to wychodzi jakies 75g).
Jak wroce to wrzuce tabelke z rozkladem z kazdego dnia i zalegle pomiary.

Szkoda, ze nie da sie robic zrzutow z tego programu co mam teraz, bo zdarzylam sie juz przyzwyczaic, szybciej mi idzie ukladanie michy :)


Zaliczylam wpadke w poniedzialek - kawalek urodzinowego torta, ale nie bylam w stanie odmowic czteroletniemu dziecku jak poprosilo "ciociu sprobuj jakiego torta sam zrobilem, mama tylko troche mi pomagala"
Przy okazji dowiedzialam sie, ze od tortow i ciast musze sie trzymac z daleka. Slodycze mnie nie kusza, ale jak juz zjadlam ten kawalek to mi sie wlaczyla straszna ochota na slodkie, mialam ochote zjesc caly tort


Z tesciowa udalo sie jakos dogadac, odklada teraz moja porcje miecha zebym mogla sama sobie przygotowac, a surowki biore zanim zostana "ulepszone" cukrem, smietana, majonezem itp.
Komentarze jeszcze sie zdarzaja, ale przestalam reagowac, udaje ze nie slysze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kara! 25x burpee

Jeśli chcesz korzystać z innego programu możesz robić zrzuty ekranu przez Prt Sc i zapisywać przez jakiś program graficzny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Tego sie nie spodziewalam
Ale fajnie, to chyba moja pierwsza KARA tutaj
Dziekuje Martucca, jakos mnie to zmobilizowalo i juz nie moge sie doczekac az wroce do domu i bede mogla znowu cwiczyc i dawac regularne wypiski :)

Burpee zrobie, przyda sie troche ruchu.
Nudzi mi sie na tym urlopie, przez pogode odwolalismy sporo wyjazdow i odzwiedzin, wiec siedze i nic nie robie.
Chyba bede kontynowac burpee challenge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Trzeba się przyzwyczić. Ludziska ciągle pytają czemu tyle jeśli się odchudzasz, dlaczego jajka, masło, mięso a nie jogurcik. Albo "chcesz wyglądać jak modelka?" "chcesz mieć mięśnie jak paker? to niekobiece." I odwieczne twierdzenie " jak przestaniesz ćwiczyć to mięśnie ci się w tłuszcz zamienią". Cierpliwości życzę!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Silvana - redukcja

Następny temat

Pomocy w odchudzaniu

WHEY premium