SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki/DT/ foto str. 18, 49, 81

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 88480

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Mika wcale nie szczesciara U nas przez caly rok jesien... zimno, wieje i pada :( Przydaloby sie troche slonca w lecie i sniegu w zimie, deszczu mam juz dosc




Nie mam ostatnio czasu, niestety w pracy mnostwo roboty, codziennie musze zostawac dluzej
Bylam dzis na silowni, chcialabym tez pojsc jutro. Wypiski uzupelnie jak znajde troche czasu.
Dzis juz bardzo zmeczona jestem i ide spac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
21.06 czwartek


TRENING


Rozgrzewka: orbiterek 5min




+GPP (uproszczone i zmodyfikowane by Misworld)

15-10-5
przysiad z wyskokiem
burpee
pompka
kolko
pajacyki
mountain climbers

czas 12:27

1 - ostatnie 2 powtorzenia z mala pomoca
2a - dlozylam ciezaru (tylko takie hantle mamy) i ciezko idzie
W cwiczeniach na tricepsa zmniejszylam troche ciezar, bo technika kulala.
Cwiczenia oznaczone a i b robilam na zmiane.
5a - mniej powtorzen, ale coraz lepsze wykonanie
5b - im bardziej sie staram zeby zrobic prawidlowo, tym gorzej mi idzie

GPP - pompki po tym treningu mnie zabily... robilam najpierw po 3, pozniej 2, na koniec po jednej
Mialam pozniej problem z podnoszeniem rak do gory :)




MISKA


Suplementy: omega3, BCAA, siemie lniane, melisa, ZMA, kurkuma , kozieradka , wit. E, wit. C, Stress Control, Multi minerals, enzymy

Rozklad: DT 2000kcal, B130/T85/W180






22.06 piatek


TRENING

Rozgrzewka: orbiterek 5 min




+ interwaly w terenie: 5 min. rozgrzewka + 3x 30/30


Cwiczenia a i b robione na zmiane.
Dolozylam ciezar gdzie tylko sie dalo. W przysiadzie za kazdym razem myslalam ze juz nie wstane W uginaniu nog w lezeniu narazie nie jestem w stanie dolozyc ciezaru, bo juz te 10 powtorzen to jest wyzwanie i robie na raty.
Ostatnie 2 cwiczenia troche mniejszy ciezar niz ostatnio ale wiecej powtorzen. Latwiej mi dlozyc ciezar i zrobic mniej wypadow, niz zadane liczbe potorzen z mniejszym ciezarem, wiec nie bede sobie ulatwiac

Interwaly... juz podczas rozgrzewki bylo ciezko, bo nogi mialam jak z olowiu, nie chcialy sie odrywac od ziemi. Udalo sie zrobic tylko 3 interwaly a i tak ostatni to marny byl :(

Tylek po powrocie do domu bolal mnie tak, ze nie moglam siedziec




MISKA


Suplementy: omega3, BCAA, siemie lniane, melisa, ZMA, kurkuma , kozieradka , wit. E, wit. C, Stress Control, Multi minerals, enzymy

Rozklad: DT 2000kcal, B130/T85/W180






W czwartek wieczorem znowu cierply mi rece, szczegolnie prawa. W nocy sie obudzialam, bo mnie ta reka bolala i zdretwiala
Wczoraj juz bylo ok.

Nie wiem co ja mam z tymi rekami
Zauwazylam, ze strasznie mi zyly wychodza na lapach, szczegolnie wlasnie na tej prawej, na dloni i przedramieniu. Jak tylko podniose reke to gory to nic nie widac.
Ogolnie te zyly wygladaj strasznie.

Przypomnialo mi sie, ze dawno temu w lecie tez mi te zyly wychodzily bardzo i nawet rodzice mi kazali isc z tym do lekarza. Robili mi rozne badania i stwierdzili ze wszytsko ok i tak juz mam



Poza tym caly tydzien micha bez ryzu i chleba i zadnych problemow jelitowych, czuje sie duzo lzej
Zostaje mi tylko jako zrodlo ww kasza gryczana, quinoa i proso (te 2 ostatnie to dosyc drogie tutaj, szczegolnie quinoa). Jeszcze warzywa, owoce i niektore straczki.

Szkoda, ze kalafior powoduje u mnie problemy, bo strasznie go lubie i ostatnio mam ochote na takiego z maselkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Edycja nie dziala, a zapomnialam dopisac, ze wczoraj wpadla jeszcze nozka z kurczaka wieczorem, bo bylam starsznie glodna po treningu (mimo, ze zjadlam kolacje) a moj facet zrobil nozki i wyjadlam mu troche z talerza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Strasznie zabiegany weekend
Po piatkowym treningu ciagle boli tylek i dwuglowe



23.06 sobota

DNT


MISKA

Suplementy: omega3, BCAA, siemie lniane, melisa, ZMA, kurkuma , kozieradka, Stress Control, Multi minerals, enzymy

Rozklad: DNT 2000kcal, B130/T100/W145]





24.06 sobota

DNT


MISKA

Suplementy: omega3, BCAA, siemie lniane, melisa, ZMA, kurkuma , kozieradka, Stress Control, Multi minerals, enzymy

Rozklad: DNT 2000kcal, B130/T100/W145]



Przy okazji sie pochwale... moj dzisiejszy obiad







Na koniec dzisiejsze pomiary:


Faldy (nie wiem czy dobrze pomierzylam ):
triceps 16mm
brzuch (nad koscia biodrowa) 16mm
brzuch (na wys. pepka) 18mm
udo 30mm

Zdjecia zrobilam i zadnych zmian nie widac, nic nie przybywa ani nie ubywa


Teraz mam zamiar zrobic sobie kilka dni przerwy od silowych. Ostatni tydzien byl ciezki, codziennie musialam zostawac dluzej w pracy, weekend tez zabiegany i musze troche odpoczac.

Dorzuce tez raz w tygodniu trening obwodowy na tylek z konkursu "pupnego"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Co Ci ma ubywać, szczupła jesteś.
Przy okazji sie pochwale... moj dzisiejszy obiad
Motylek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Ciekawe ile czasu zajęło Ci przygotowanie tego obiadu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
ja nie mam takich dużych talerzy miłego Viki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Azzi w paru miejscach mogloby fatu ubyc Kiedys sie tym zajme, narazie karmie miesnie zeby rosly


Jagoda ja mam szczescie bo moj facet wszytskim sie zjmuje i ja dostaje juz taka gotowa rybke do smazenia :)


Fala ja tez nie mam Trzeba bylo pokroic na kawalki a i tak ledwo sie miescilo.


Rybka dobra, chociaz wcale nie smakowala jak ryba. Nie wiem do czego mozna porownac to mieso.




25.06 poniedzialek


DNT

Dawno juz nie bolaly mnie tak dlugo nogi po treningu.
Najbardziej bola dwuglowe, ciezko mi sie chodzi i cierpie przy schylaniu :( Czuje tez tylek i lydki. Przyda sie te kilka dni wolnego.


Zauwazylam, ze nie mam teraz problemow z dretwieniem rak. Najbardziej mi to dokucza po silowni



MISKA

Suplementy: omega3, BCAA, siemie lniane, melisa, ZMA, kurkuma , kozieradka, Stress Control, Multi minerals, enzymy

Rozklad: DNT 2000kcal, B130/T100/W145
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
To drętwienie to takie typowe? Bo mi w czasie tego konkursu bicki wysiadły na takiej zasadzie, że mnie tak rwały dziwnie Ciężko to opisać, ale jak zaciskałam łapę, to wyraźnie było im nie halo.

Viki, poza tym, to uratowałaś mój wczorajszy trenio przypominając mi o strąkach Ty czuwaj

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Viki a Ty potwory morskie łapiesz i jesz

If you change nothing ... nothing will change!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Silvana - redukcja

Następny temat

Pomocy w odchudzaniu

WHEY premium