SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki/DT/ foto str. 18, 49, 81

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 88475

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
Martucca podesłała mnie do Ciebie, żeby sobie podpatrzyć jak interwały robisz, bo mi aeroby wychodzą bokiem I mam zamiar zgapić i jutro (ewentualnie w niedzielę) wykonać Albo zrobię tak jutro po siłowym na bieżni interwały, a w DNT GPP
Chciałam też pogratulować efektów po pierwszej redukcji, kawał dobrej roboty odwaliłaś. Piękna sportowa sylwetka! Nic tylko zazdrościć
Będę czasem z pytankami wpadać (i bez pytanek też ), bo sama powoli zbliżam się do końca mojej pierwszej redukcji, to w razie wątpliwości mam nadzieję, że mi coś podpowiesz
Jak tak czytałam o tym kółku u Ciebie, to stwierdziłam, że i swoje z domu przywiozę jak tylko pojadę, bo po co ma leżeć odłogiem i się kurzyć
A dodatkowo chyba maszynkę do gofrów mamię ukradnę. Bo taki posiłek po treningowy to i oczy i brzuszek nacieszy

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607796
berry ja dopiero 3 tygodnie cwicze, wczesniej odpoczywalam na urlopie :)
Nie chce robic wolnego za kazdym razem jak mam duzo pracy :( Chcialabym jakos pogodzic prace i treningi, ale 10-11h ciaglego chodzenia/stania/schylania/noszenia daje w kosc :(
Nogi mnie zawsze bolaly (najbardziej denerwuje sie w lecie, jak ladna pogoda i chcialabym pojezdzic na rowerze, ale sily w nogach brak :( ). Kiedys jak jeszcze chodzilam na silownie to bylo latwiej, bo posadzilam d.pe na maszynie, pomachalam nozkami i bylo pocwiczone ;) A teraz zarty sie skonczyly i jest ciezko :(

A z tymi orzechami to rzeczywiscie dziwne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607796
Dalej edycja nie dziala :(

kama_88 witaj :)

Ja tak naprawde to zaczelam robic porzadne interwaly dopiero w tym tygodniu Wczesniej to mi sie tylko wydawalo, ze robie
A na biezni to raczej ciezko zrobic, bo nie mozna nagle przyspieszyc/zwolnic. Najlepiej pobiegac w terenie - wrazenia gwarantowane ;) Ewentualnie na rowerku tez mozna pokrecic :)

A gofry polecam, w koncu nalezy sie cos dobrego po ciezkim treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
ja kiedyś miałam to samo, można było sobie pozwolić na beztroskie machanie nóżkami po pracy a teraz nie wyobrażam sobie jechać po pracy też mnie wkurza jak praca potrafi ograniczać, a niby wolność itp. itd.

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
Viki na tej siłowni jakieś lipne rowerki, nie da się na nich jeździć, ale może jeszcze popróbuję A co do bieżni, to powinna być opcja ustawienia interwału, tak że ja nie muszę nic zmieniać, ale przyznam, że to nie to samo, co bieganie na dworze. Póki, co czekam na poprawę pogody, bo nie mam odpowiednich ciuchów na dwór... Liczę na to, ze już max za miesiąc będę śmigała na świeżym powietrzu

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Ja was wszystkie dziewczyny normalnie pracujące i ćwiczące jeszcze ciężko szczerze podziwiam. Ja sobie popracowuję lajtowo a po ciężkim treningu nawet na to nie mam siły...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Viki a w robocie nie możesz z kilka dni urlopu wsiąść, dobrze by Ci to zrobiło

na nogi to ja nic mądrego nie poradzę, bo ja w robocie tylko siedzę tylko tak standardowo nogi wyżej nić głowa i tak sobie trochę leżakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607796
UNKNOVVN mnie strasznie denerwuje to ze praca wysysa ze mnie enregie i pozniej nie mam sily na to co lubie :(
Czasem zazdroszcze tym, co maja prace siedzaca, ale nie wiem czy moglabym tak, bo ogolnie mam problem zeby wysiedziec w jednym miejscu (nawet opalac sie nie umiem, bo mnie nudzi lezenie )

kama_88 napewno jest opcja interwalu na biezni, ale jednak chwile trwa zanim bieznia sie rozpedzi/zwolni. Ja sie przekonalam, ze to ten "nagly zryw" ma znaczenie :) (Ostatnio nawet cytowalam to co Martucca napisala o interwalach, na poczatku 25 str.)

Fela dzieki :) Takie zycie i trzeba jakos sprobowac pogodzic wszystko :) Wiekszosc moich znajomych po pracy lezy na kanapie i oglada seriale, spi, albo gra na konsolach, ja tak nie umiem, szkoda mi czasu na glupoty

Fala nie da rady z urlopem, dopiero co bylam


Dzisiaj mam zamiar odpoczac :) Bedzie bez challenge, dam nukom i lapka troche wolnego.
Mysle tez nad zmianami w planie tygodniowym No i niestety odpuszcze burpee challenge w DT, bo juz za ciezkie jako rozgrzewka, a po nie mam sily :(
Miski na dzisiaj jeszcze nie ulozylam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
Masz rację... jednak to nie jest przyspieszenie na bieżni, to spróbuję póki, co z rowerkiem i rzeczywiście Martucca dobrze to ujęła
Miłego sobotniego wypoczywania

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Na orbim dobrze się robi interwały polecam

Viki dziś odpocznij, organizm daje ci sygnały
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Silvana - redukcja

Następny temat

Pomocy w odchudzaniu

WHEY premium