SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki/DT/ foto str. 18, 49, 81

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 88479

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wywal w ogóle ćwiczenia na łydki.
No i do suplementacji wprowadź Gingko biloba i rutinoscorbin. No i fajnie byłoby, gdybys spróbowała z takim uciskowym pończochami p/żylakom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Na poczatek imprezowy dodatek do wczorajszej miski: jajko, ser zolty, troche orzechow. Zaopiekowalam sie tez ogorkami kiszonymi, ktore mialy byc jako zagryska do alkoholu Ogolnie miska czysta, ale tlusta i bogata



18.03 niedziela


Po tygodniu lenistwa nie ma sie co spodziewac cudow. Zmiany w brzuchu maja chyba zwiazek z brakiem problemow jelitowych



Wogole ostatnio jakos brak spadkow mnie nie martwi
Bardziej jestem nastawiona na zmiany w jakosci sylwetki poprzez trening. Obawiam sie, ze bedzie trzeba wprowadzic jakies ciecia zeby pozbyc sie resztek sadla, ale nie wyobrazam sobie tego, bo juz teraz bez treningu jestem ciagle glodna



18.03 niedziela



Suplementy: magnez, cynk, omega3, probiotyk, enzymy

Rozklad: 1800kcal, B125/T reszta/W150





Martucca dziekuje :)
Mam zastapic te cwiczenia na lydki jakimis innymi cwiczeniami?
Bo wg planu to bede teraz laczyc cwiczenia w pary i bez tych na lydki bedzie nieparzyscie (Robie trening z pilka dla sredniozaawansowanych 2)

Ginko biloba kupie, rutinoscorbin akurat mam, tylko ile go brac?
Poszukam tu takich rajstop, a jak mi sie nie uda kupic to najwyzej poczekam az siostra do PL pojedzie to mi przywiezie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie rób nic na łydki, jedno ćwiczenie w planie możesz mieć bez pary.
Bierz na razie tak, jak zaleca producent.

Oraz: kiedy publikowałaś swoje foty ostatnio? Daj mi lynka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Zdjecia wrzucalam przy okazji podsumowania I cyklu redukcyjnego https://www.sfd.pl/Viki/_naprawic_bledy_i_wziasc_sie_do_roboty_:_-t820699-s18.html
Nie wiele sie chyba zmienilo, bo po zrobieniu zdjec przez ponad 2 tygodnie bylam na urlopie = lenistwo, po powrocie cwiczylam 3 tygodnie i teraz znowu sie lenie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Viki teraz paczę a Ty masz dwie dziurki nad pupą... zawsze takie chciałam a nigdy nie miałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Jagoda dopiero jak napisalas, to zauwazylam, ze cos takiego mam



Dzisiaj pierwszy raz od baaardzo dawna zjadlam na sniadanie cos innego niz placek owsiany znalazlam chyba nowe, lepsze sniadanko, bo tym razem nie zglodnialam tak szybko. Musze jeszcze kilka poprawek wprowadzic, zeby bylo idealne
Za to do obiadu ledwo wytrzymalam, brzuch mnie z glodu bolal
Jak tak dalej pojdzie to zaczne upychac po kieszeniach salate, zeby miec awaryjnie czym sie zapchac
Wogole to mnie przeraza to, ze ciezko mi wytrzymac bez jedzenia dluzej niz 3 godziny. Moj facet czasem sie denerwuje, ze ja ZNOWU jem albo ZNOWU jestem glodna
Juz sie boje co to bedzie jak zaczne cwiczyc...


Zamowilam timer interwalowy
Teraz bede mogla porzadnie pobiegac, juz sie nie moge doczekac.
Musze jeszcze tylko jakies fajne GPP znalezc, tak zeby dalo sie robic w terenie, bo strasznie lubie cwiczyc na zewnatrz


19.03 poniedzialek


Suplementy: magnez, cynk, omega3, probiotyk, enzymy, ginko biloba, rutinoscorbin

Rozklad: 1800kcal, B125/T reszta/W150
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Viki jakie resztki sadła?? Wiadomo każdy ma swoje preferencje i punkt widzenia swojego ciała, ale hmmm...ja bym Cię zachęcała, żebyś wchodziła na zerową/dodatnią michę i jechała ostro z treningami. Jeśli jakieś resztki fatu są - mięśnie je zeżrą. Szkoda żebyś głodowała...ja z Twoją sylwetką robiłabym masę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Viki czy widzisz to co napisała Kendra? Ciekawam riposty Serio wyglądasz cud-miód

Co do GPP na zewnątrz - mam mała przygodę na koncie Wzięłam kiedyś skakankę do parku i tam było tak:
-30 sekund biegu ze skakanką (to w praktyce są skoki przez skakankę, trzeba mocno machać, bo biegniesz szybko - to jest zrozumiałe, bo nie jestem dobra w tłumaczeniu? )
-30 sek wypady chodzone
-30 sek pajac
-30 sek przysiad

niecałe trzy rundy wykonałam Później do zdjęć pozowałam i autografy rozdawałam, bo atrakcją byłam że hej

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Viki, toż Ty chuda jesteś Nic na razie nie zmieniaj, ćwicz siłowo, a z posta konkursu na przemianę sylwetki możesz sobie podebrać testowy trening wytrzymałościowy i robić go 1x/tydz. w dniu, kiedy robiłaś GPP.

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-03-20 10:06:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Dziewczyny dziekuje za mile slowa :)
Mam zamiar sluchac sie Marty, jak zarzadzi zmiany to bede zmieniac

toż Ty chuda jesteś

Martucca wlasnie dlatego napisalam, ze na spadki raczej nie licze
Oczywiscie zawsze znajdzie sie jakas falda z ktora mozna powalczyc (ten moj nieszczesny brzuchol ), ale zauwazylam, ze od jakiegos czasu zmienily mi sie piorytety.

Przestalam myslec obsesyjnie o odchudzaniu. Spadki nie sa juz najwazniejsze, za to najbardziej zalezy mi na poprawie sily i progresie na treningu, chcialabym podnosic wiecej, bo te moje ciezary marne sa

Wieksza radosc sprawia mi wpisywanie plusow do tabelki z treningiem niz minusow do pomiarow

Chce wygladac dobrze, a do tej pory wszelkie proby odchudzania konczyly sie tym, ze wygladalam okropnie. Chudlam tylko z gory i wystajace zebra poglebialy dysproporcje miedzy gora i dolem

Zalezy mi na fajnej, jedrnej, proporcjonalnej sylwetce.
Miesnie tez by sie przydaly, moge byc babochlopem I tak juz ledwo sie mieszcze w sukienke z zeszlego roku, cycki niby zmalaly a ja ledwo oddychac moge bo tak ciasno




Narazie nic nie zmieniam, od przyszlego tygodnia wracam do treningow i sprobuje rozszyfrowac ten testowy trening wytrzymalosciowy (pewnie chodzi o ten):

30min - najwięcej obwodow jak możliwe:
10x Sumo DL HI Pull
9x push up
8x swing
7x sit up
6x burpee

Narazie to wiem tylko jak burpee wyglada Mam nadzieje, ze zrobie wiecej niz jeden obwod, bo wstyd bedzie




misworld juz sobie wyobrazam ten bieg ze skakanka, sama stanelabym w kolejce po autograf
Jak ja kiedys robilam interwaly w praku (wieczor juz byl i ciemno) i zaczelam przyspieszac to jakas osoba przede mna zaczela uciekac




Tak poza tym to sie dzis zle czuje :(
Wczoraj bylo strasznie zimno w pracy i chyba mnie przewialo, wstalam z bolem gardla i zatkanym nosem.
Strasznie mnie to denerwuje, ze tak latwo sie przeziebiam.
Apetytu nie mam (jestem glodna, ale nie mam ochoty jesc), 4 posilku nie zjadlam, za to przgryzlam pare orzechow (ja nie wiem co mam z tymi orzechami, moglabym je jesc bez przerwy ). Zaraz zrobie sobie rybke i chyba pojde spac.
Na szczescie jutro wolne


20.03 wtorek



Suplementy: magnez, cynk, omega3, probiotyk, enzymy, ginko biloba, rutinoscorbin

Rozklad: 1800kcal, B125/T reszta/W150
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Silvana - redukcja

Następny temat

Pomocy w odchudzaniu

WHEY premium