SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki/DT/ foto str. 18, 49, 81

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 88484

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 869 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15773
Viki plecy masz świetne ogólnie sylwetka bardzo Ci się poprawiła, nie masz na co narzekać, zerknęłam na zdjęcie brzucha po podsumowaniu na 18 str, moim zdaniem wszystko zależy od tego jaką masz bieliznę, tam miałaś figi a na tych zdjęciach masz stringii, więc inaczej widać Jest na duży plus

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ja jeszcze stosowac... Checi nie wystarcza, trzeba dzialac"

Mój dziennik http://www.sfd.pl/Czarnula/Redukcja_podsum.str_39-t830749-s39.html 

http://www.sfd.pl/Konkurs/Czarnula-t852671.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ulala Fajna doopa jesteś

Możesz próbować z takim rozkładem, jaki podałaś. A trening to ten... Ja bym Cię docisła trochę No ale najpierw zrób sobie te 2 tygodnie wg protokołu, który Ci podesłałam i zobaczymy jak się będziesz czuła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Kurze serca mozna dostac u rzeznika poludniowoafrykanskiego lub brazylijskiego (LOL). Phosphatidylserine tutaj www.healthspan.co.uk 

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Jaka opalona! Viki, super wyglądasz, piękne plecy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Marta dziekuje :)

Martucca
A trening to ten... Ja bym Cię docisła trochę


No ta ja zaczynam sie bac...
Oczywiscie jak tylko zdrowie sie poprawi to jestem otwarta na wszelkie propozycje

A protokul zrobie jak tylko bede miec wszystkie potrzebne suplementy.



wrong dzieki :) Z tymi sercami to rzeczywiscie ciezko...


Agamall, Czarnula, Azzi dziekuje Jeszcze jest troche do poprawy



7.05 poniedzialek

Dzisiaj mamy wolne, wiec leniwy dzien ;)
Rano okropna pogoda, wialo i lalo i postanowilam zrobic GPP. Popoludniu w koncu wyszlo slonce, wiec pojezdzilam rekreacyjnie ok. 40 minut na rolkach.

Narazie czuje sie dobrze


TRENING

GPP

burpees - 30sek
pajacyki - 30sek
mountain climbers - 30sek
walka z cieniem - 30sek
30 sek przerwy
4x


rolki 40 min


Ale ze mnie cienias...
Nie lubie mountain climbers, bo nogi nie chca wspolpracowac
Kondycja po przerwie tragiczna. Przy drugim obwodzie myslalam, ze zrobie tylko 3, ale udalo sie 4. Zmeczylam sie...



MISKA

W koncu poczulam, ze zjadlam sniadanie...
Narazie brak problemow po zjedzeniu chleba :) Zostaja do przetestowania jeszcze straczki i warzywa krzyzowe.

Rozklad: 2000kcal, B130/T85/W180
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
A Ty nie usiedzisz, co?

Ślicznie wyglądasz! Masz bardzo ładne plecki i pupsona. I opaleniznę hiszpańską też widać bardzo wyraźnie

Gratuluję wyższej miski. Z czasem to pewnie będzie kolejna głodowa, szczególnie, że nowy trenio się szykuje Generalnie to teraz tylko zdrowiej

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Mis chcialam sprawdzic jak sie bede czula jak troche sie poruszam
A co do miski... to ona juz jest glodowa Ja poprostu jestem zarlok i nie mam dna
Opalenizna tylko przez chwile wygladala fajnie. Teraz skora schodzi, ale u mnie to normalne :(






8.05 wtorek


Narazie czuje sie ok. W nocy troche mi rece cierply. Po pracy polozylam sie i spalam niecala godzinke (naprawde dziwi mnie to, ze jestem w stanie zasnac w dzien).

Dzisiaj nie robie nic, wystarczy 10h w pracy. Na dodatek trafily mi sie najwyzsze polki wiec bylo sporo wspinania i wchodzenia na drabine. Czuje nogi, chociaz nie bola jakos bardzo.



MISKA

Rozklad: 2000kcal, B130/T85/W180


Myslalam, ze przynajmniej na poczatku nie bede chodzic glodna...
Najadlam sie tylko sniadaniem. Reszta posilkow jakas taka... mala
Tragiedii poki co nie ma, bo jeszcze orzechy nie zaczely usmiechac sie do mnie z szafki
Zarlok jestem.

Wogole mam wrazenie, ze weglami to ja nie moge sie najesc i poza owocami i warzywami moglabym ich wcale nie jesc Tluszcz to co innego - maselko, olej kokosowy, ser zolty, orzechy... mniam No i miecho moglabym jesc kilogramami. Te dzisiejsze porcje to jakies takie mini Na dodatek wczoraj upieklam piers z indyka i wyszla super, az mnie kusi zeby zjesc cala naraz


Ide zjesc kolacje bo mi w brzuchu burczy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Ja węgli i tłuszczu mogłabym wciągnąć zdecydowanie więcej niż białka. Szkoda, że jednak nie mogę do oporu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Viki, ćwiczysz callanetics?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Marta do tej pory zdarzylo mi sie tylko kilka razy (szkoda mi bylo czasu, wolalam pobiegac ).
Teraz mam zamiar cwiczyc czesciej, bo to przyjemne cwiczenia po calym dniu pracy i jak narazie zayebiscie trudne dla mnie






9.05 sroda

TRENING

Znowu dlugi i ciezki dzien w pracy, wiec dzisiaj callanetics

Trudne te cwiczenia i w wielu ciezko mi wytrzmac wymagany czas. Na dodatek jestem nierozciagnieta, wiec w moim wykonaniu to raczej karykatura ciwczen No ale staram sie Czuje wszytskie miesnie teraz



MISKA

Brak zmian w misce a niestety znowu brzuch wzdety :( Mam ndzieje, ze to dlatego ze jestem przed @.

Rozklad: 2000kcal, B130/T85/W180





Jak jutro nie bede musiala znowu zostac dluzej w pracy to ide z kolega obczaic mala silke na ktora chodzi wiekszosc facetow z mojej pracy
Moze byc wesolo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Silvana - redukcja

Następny temat

Pomocy w odchudzaniu

WHEY premium