SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki/DT/ foto str. 18, 49, 81

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 88478

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Jagoda niestety ze znalezieniem nowej pracy jest ciezko, znajomi wlasnie maja ten problem

Fala dziekuje

Z ta praca jest tak, ze nam odrazu powiedzieli ze po przenosinach chca ludzi "flexible" (i to dotyczy godzin pracy, przerw, stanowisk). Niestety nie potrzebuja juz tylu pracownikow co wczesniej, w zeszlym tygodniu zwolnili sporo osob, kilka wczoraj, wiec trzeba sie dostosowac albo zostac bez pracy





8.08 sroda


TRENING



+ rowerek 10min.

przysiad - ciezko to szlo i mocy nie bylo :( na dodatek ze sztnga na silowni bylo lepiej a z moja niewygodnie i mam teraz siniaki na rekach

rdl - 5 serii to dla mnie nowosc i jak widac starczylo mocy tylko na 4, ostatnia to juz porazka

skos - mialam zmeczona glowe po pracy i policzylam ze 2x10kg + 5,5 sztanga to jest 15,5kg razem a pozniej sie dziwilam dlaczego ledwo daje rade to podniesc. Do drugiej serii juz zmienilam ciezar

invert rows - pierwszy raz robilam to cwiczenie... bedzie nad czym popracowac, bo narazie to az wstyd wrzucac taka rozpiske

zolnierskie - podobnie jak przy skosie zle policzylam, bylam pewna ze mam 10,5kg a bylo 15,5kg. Jednak cwiczenie wieczorem po pracy to kiepski pomysl

aero - ciezko bylo utrzymac szybkie tempo, od ok. 5 minuty zaczely mnie strasznie bolec dwuglowe, ledwo dociagnelam do 10



MISKA

DT B130/T85/W230





9.08 czwartek

DNT

Nogi, a szczegolnie dwuglowe strasznie bola, wiec dzis odpoczywam.


MISKA

DNT B130/T85/W180
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Viki, inverty to świetne ćwiczenie i wg mnie lepiej zrobić mniej, a dokładniej niż więcej i nic z tego nie wziąć dla siebie Jeżeli nie umiesz zrobić od razu na prostych nogach to najlepiej podłożyć sobie coś pod pięty, np talerze i tak się podciągać. Inverty na zgiętych nogach to nie inverty, niestety. Nie wiem jak Ty je robiłaś, ale to była bardziej uwaga do mnie, bo sama kiedyś robiłam na zgiętych

No i żołnierz po tym na pewno bolał

Co do całej reszty, to ja niezmiennie jestem telepatycznie z Tobą

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Viki widziałam, że Marta u Chanuli podpowiadała jak radzić sobie z Invert.. powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Już w domu ćwiczysz? Ja się zastanawiam czy też się nie przenieść do domu z ćwiczeniami Zastanawiam się tylko ile obciążenia kupić

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Massmarols dzieki :)

Mis pamietam, ze Marta gdzies napisala, ze nie ma czegos takiego jak invert rows na ugietych nogach, wiec robilam na prostych, dlatego tylko marne 5x A na filmikach tak latwo wyglada
Na zolnierskie nie mialam juz sily, w sumie to po 2 pierwszych cwiczeniach na nogi mialam dosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
invert rows uwielbiam ja robiłam na prostych nogach na podwyższeniu
poprawisz wynik szybko

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Ale mnie denerwuje ten brak edycji...


Ola ja zawsze chcialam sprobowac, ale nie mialam gdzie (mam tylko malutki stolik w domu, a stojakow na sztange nie bylo). Marnie widze poprawe wynikow, u mnie placy jakies slabe


Dotka wlasnie zaczelam treningi w domu :) Obciazenia przyda sie sporo, szczegolnie do MC, przysiadu (mi wlasnie brakuje jeszcze na jakis progres w MC i bede musiala dokupic znowu). No i stojaki do sztangi sie przydaja.

Marzy mi sie sztanga olimpijska z obciazeniem do 100kg, przynajmniej mialabym spokoj na pare lat, albo na cale zycie

A trening w domu ma sporo plusow, przede wszytskim niepozajmowany sprzet, nie trzeba czekac czy zmieniac kolejnosci cwiczen no i mozliwosc cwiczenia o dowolnej porze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Ja na razie bez stojaków. Hantle regulowane już mam. Chce zamówić samą sztangę z obciążeniem i piłkę Myślałam o 50 kg obciążenia na początek.. a w październiku mam urodziny więc będzie akcja... bez talerza na imprezę nie wpuszczam

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Dotka stojaki sie przydaja, ja najbardziej odczuwalam brak przy przysiadach, bo nie mialam jak sztangi na plecy zarzucic.
Dobry pomysl z ta impreza, dodatkowe obciazenie zawsze sie przyda




10.08 piatek


Dobrze ze juz piatek bo zmeczona jestem... na dodatek po srodowym treningu nadal bardzo bola nogi


TRENING

Postanowilam zmierzyc sie z kompleksem sztangowym
Dzis bylo bardziej zapoznawczo, z malutkim ciezarem, zeby technika byla dobra.
Znalazlam wiele wskazowek w dzienniku Krewetki

Najpierw ogladalam filmiki, pozniej cwiczylam przed lustrem bez sztangi, pocwiczylam z samym gryfem a na koniec wzialam 15,5kg i stwierdzilam ze mi ciezko, wiec zmniejszylam obciazenie


MC x6
Wioslo x6
Zarzut ze zwisu x6
Przysiad przedni x6
Push press x6
Przysiad tylni x6


przerwa 2min, 4 obwody, ciezar 12,5kg

Najbardziej meczyl mnie zarzut, ciezko po tym robilo sie przysiady. Nastepnym razem sprobuje z wiekszym ciezarem.



MISKA

DNT B130/T85/W180
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Viki, też mam ochotę zmierzyć się z kompleksem sztangowym ale chyba za mały leszczu jestem.
Napewno daje nieźle w kość

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Silvana - redukcja

Następny temat

Pomocy w odchudzaniu

WHEY premium