SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki/DT/ foto str. 18, 49, 81

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 88476

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Viki a próbowałaś brokuły z masełkiem?
A tak poza tym, to masz bardzo przejrzysty dziennik i super wyglądasz, no!

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607797
misworld dziekuje :) brokuly niestety nawet z maslem mi nie podchodza, moge jesc tylko drobno pokrojone i zmieszane z czyms co lubie ;) Ugniecione z kalafiorem sa ok, bo czuje tylko kalafior



Dzis caly dzien w pracy, znowu dluzej niz bylo przewidziane, rozwalilo mi to wszystkie plany :( Na dodatek jutro tez musimy isc (a mialo nie byc w niedziele ), mam nadzieje, ze dam rade zrobic trening. Pol dnia chodze wsciekla i sie stresuje, ze planu nie moge realizowac

Na dodatek od dzisiaj jestem najwiekszym dziwadlem w calej firmie (i dobrze mi z tym ).
Jak co roku na inwentaryzacji pracodawca zapewnil darmowe jedzenie na kazdej przerwie, czyli: sniadanie - paczek, lunch - kanapka+chipsy+batoniki, przerwa popoludniowa - paczek/kanapka. Jednym slowem nienadajacy sie do jedzenia syf, ale za darmo wiec ludzie rzucali sie jak glupi.
Ja jako jedyna osoba (a bylo nas tam ponad 100) nie tylko nie skorzystalam z darmowej wyzery, ale przynioslam pojemniki z wlasnym jedzeniem Patrzyli na mnie jak na ufo A ile pytan bylo...


Niestety dzis nie dam rady nawet zrobic burpee.
Zrobilam tylko rano ATG challenge x15.


25.02 sobota


Suplementy: magnez, cynk, omega3, probiotyk

Rozklad: 1800kcal, B125/T reszta/W150



Mam nadzieje, ze zdaze jutro przed praca zrobic pomiary.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607797
Znowu cos sie zepsulo i nie moge edytowac postow

Chcialam dopisac, ze jednak nie odpuscilam i bylo burpee challenge: 68x burpee (15/14/13/12/11/3)

Dopiero poczulam jak bardzo bola lydki po wczorajszej skakance
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Brawo Viki teraz masuj.... łydki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607797
Fala, Krewetka - dziekuje :)

Troche mnie to denerwuje jak mysle, ze jestem zmeczona i nie dam rady, a pozniej sie okazuje, ze tylko mi sie wydawalo i dalam rade. Z drugiej strony nie potrafie odpuscic bo pozniej sumienie mnie meczy. Nie chce znowu doprowadzic do takiej sytuacji jak poprzednio, ze ledwo moglam wykonywac podstawowe czynnosci w pracy i spalam popoludniami co normalnie mi sie nie zdarza, bo nie umiem spac jak jest jasno ;) I jak tu znalezc zloty srodek


26.02 niedziela




Mile zaskoczenie, bo przy bogatej misce i tylko 2 treningach nie spodziewalam sie zadnych zmian :) Polecialo troszke z brzucha, za to tylek rosnie, ale to chyba dobrze

Przy okazji wspomne, ze nadal nie mam okresu, juz 2 tygodnie spozniony Zaczynam sie martwic, zdarzylo mi sie kilka razy ze spoznil sie tydzien, ale nigdy az tak dlugo
Nie jestem w ciazy.



26.02 niedziela


Rano przed praca:
ATG challenge - x20
burpee challenge - 69x burpee (15/14/13/12/11/4)

Po pracy ok. 30 minut jazda na rolkach :)

Zaczelam nowy trening, dla sredniozaawansowanych #2 (z art. Obliques o cwiczeniach z pilka). Bardzo lubie te treningi, nie wiem co zrobie jak sie skoncza



Ogolnie ilosc powtorzen mnie wykonczyla. Moje miesnie sa przyzwyczajone robic max. 10, wiec do 10 bylo bez problemu, a pozniej walka o kazde kolejne.
Przy wypadach stekalam, narzekalam i gadalam sama do siebie, az Moj przyszedl zobaczyc czy wszystko w porzadku i zapytal - "jestes pewna ze to lubisz i robisz dla przyjemnosci? Bo wyglada inaczej, jakby za kare ktos Ci kazal"
Z kolkiem coraz lepiej idzie, ale brzuch boli
Z treningu jestem bardzo zadowolona :)

Znowu po treningu zaczela mi drgac powieka (ale mnie to denerwuje ). Magnez lykam 3 razy dziennie.


26.02 niedziela


Suplementy: magnez, cynk, omega3, probiotyk

Rozklad: 1800kcal, B125/T reszta/W150



Strasznie mnie ostatnio ciagnie do... ryb
Niedawno jak zobaczylam sledzie w sklepie to zglodnialam na sam widok i musialam kupic. Dzis wrocilam z zakupow z lososiem, pstragiem i makrela i mialam ochote zjesc wszytsko naraz. Wczoraj ulozylam miske na dzisiaj, a po zakupach i tak trzeba bylo wszystko zmienic

Mam tez pytanie odnosnie baklazanow i cukini - wliczamy to w bilans?
Kupilam dzis pierwszy raz cukinie i zrobilam maly kawalek na grillu na sprobowanie i wyszlo pyszne :) A na baklazany widzialam fajny przepis, zeby je nadziac miesem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Jak Ci ładnie w talii spadło.
Co do bakłażana i cukinii to nie wliczaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pikne spadki

Jakieś symptomy zbliżającego sie okresu są czy ani widu ani słychu?
Jeśli chodzi o drganiepowieki, zapytaj w aptece o preparat, który poza magnezem zawiera też potas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
Viki, gratuluję spadków! No wymiatasz normalnie! ;D No i oczywiście respekt za burpee

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
super, samych takich nowin Ci życzę no w zależności co tam będziesz ze sobą robić Powera na treningach
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Silvana - redukcja

Następny temat

Pomocy w odchudzaniu

WHEY premium