SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki/DT/ foto str. 18, 49, 81

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 88499

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Dzieki dziewczyny :)

_berry_ ja Cie podziwiam za ta historie z babka.

Najbardziej nie lubie jak mowie, ze nie jem slodyczy, i slysze "Czemu? Chyba sie nie odchudzasz? Jak ci w d**e nie idze, to sobie nie zaluj. Od jednego kawalka nie umrzesz"
Narazie mam zamiar nie kupowac, przynajmniej nie beda kusily.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Ja dzis zaszalalam z jedzeniem, moj facet kupil pizze na obiad i narobil mi smaka, wiec tez sobie zrobilam dwie mini-pizze, jedna z pieczarkami, papryka, cebula, jarmuzem, ogorkiem i kurczakiem, a druga z tunczykiem, cebula i paryka. Do kazdej pizzy porzadna porcja warzyw.

Pogoda dzisiaj byla super dlatego pojezdzilam troche na rolkach. W jedna strone wydawalo mi sie, ze jest bezwietrznie, ale z powrotem okazalo sie, ze mocno wieje, wiec sie porzadnie zmeczylam jazda pod wiatr.

TRENING
jazda na rolkach 45 minut
burpee challenge: Dzień 3 - 3x burpee

MISKA



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Hej Viki, ja też będę tu zaglądać. Fajna jest twoja miska z dzisiaj
No i powodzenia dalej. Sylwetkę masz spoko, więc nie czeka cię jakaś długa droga raczej. Zazdroszczę tych 88 cm w biodrach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
witaj Viki!

Masz ładną, proporcjonalną sylwetkę-trochę pracy i super laska będziesz!

moja dieta jeszcze 1,5 roku temu opierała się głównie węglowodanach-w tym również słodyczach, które jak jadłam to jadłam coraz więcej...

w ubiegłym roku dzięki temu forum i wspaniałym kobietom tu, przeszłam rewolucję w misce, wykluczyłam między innymi słodycze i u mnie to była kwestia podjęcia decyzji, aby przez kolejne kilka msc. nie siegać po nie
(miałam czity z płatkami, jogurtami-ale bez typowych ciastek, czekolady, lodów itd.)
kiedy w głowie pojawił się komunikat że "słodyczy nie jemy", to przestałam myśleć w kategoriach "co bym słodkiego sobie zjadła...(A NIE MOGĘ!!!)

teraz czasem zjem kawałek jakiegoś łakocia, ale nie jest to już powód napadu obżerania-a z tym też miałam problem

swoją drogą, w kompulsywnym jedzeniu czy wymiotowaniu wcale nie chodzi o jedzenie, czy walka o kontrolowanie talerza jest jedynym sposobem w jaki masz zamiar radzić sobie z problemem?

pozdrawiam!



Zmieniony przez - skeni w dniu 2011-12-04 02:40:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
skeni zdaje sobie sprawe, ze problem to ja mam w glowie, zreszta i tak to juz duzy sukces, ze wiem, ze mam problem, dawniej to byl poprostu sposob na "bezkarne" objadanie sie tym, czym nie powinnam. Narazie sprobuje poradzic sobie sama. Jak juz ktos tu na forum napisal (nie pamietam gdzie to przeczytalam), trzeba najpierw zrobic porzadek w glowie i nie traktowac diety jak kary. Ja odkrywa coraz wiecej zalet :)

Jestem z siebie bardzo zadowolona. Wczoraj wieczorem nieplanowany wypad do znajomych. Do tej pory kazda impreza byla pretekstem to obzerania sie niezdrowym zarciem. Tym razem zapakowalam moja kolacje do pojemnika i podczas gdy inni jedli chipsy, paluszki i cistka, ja ze smakiem zjadlam moja salatke z indykiem, makaronem i warzywami. Pierwszy raz nie czulam sie z tego powodu zle i nie bylo mi zal, ze nie jem slodkiego. Czulam sie lepiej, ze zamiast paru ciastek, po ktorych i tak bylabym glodna, moge zjesc wielka miche salatki :)

Miske wrzuce wieczorem, a narazie dzisiejszy trening (tabelka odgapiona od berry):

TRENING

cwiczenie 1, 3, 4, 6 - ciezar na kazda reke
cw. 8 - ciezar na kazda noge
w 3 ostatni obwod tylko 10 powtorzen, nie dalam rady wiecej





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
o jaka ładna tabelka :P (bt mogłam ci wysłać plik xls to byś nie musiała biedaku tego pisać wszystkiego :P ale dopiero w tej chwili na to wpadłam jak już za późno
u mnie też ćw 3 zawsze szło gorzej niż 1 i 2 :) polecam pisać zsumowany ciężar chyba, że przy każdej tabelce będziesz pisać, które obciążenia co na jaką rękę i tak dalej :P
u mnie też było o sprzątaniu w głowie :) i już na siłe nie dążę do perfekcji.. będę jeść czysto.. ćwiczyć i kiedyś będzie widać efekty.. grunt, żeby się nie spieszyć a sylwetka by była owocem czystej miski i ćwiczeń

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Zapomnialam dopisac do TRENINGU:

burpee challenge: Dzień 4 - 4x burpee

Narazie jeszcze daje rade, ciekawe jak bedzie pozniej :)

Dzisiejsza MISKA:
Brakuje troszke kcal i tluszczu, ale nie policzylam rosolu.
Do tego warzywa: pomidory, papryka, ogorek zielony i kiszony, salata, pekinka, kapusta biala, kalafior, fasolka szparagowa.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36731
ja też mam trening z piłką i patrzę jaka ładna tabelka - chyba i u mnie się takowa pojawi ;)
mogę zmałpować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 842 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10704
co to za burpee challenge?? z czym to się je?

“The greater danger for most of us is not that our aim is too high and we miss it, but
that it is too low and we reach it.”

http://www.sfd.pl/Konkurs_/_Shaggah-t853178.html
dziennik konkursowy

http://www.sfd.pl/Shaggah/_redukcja-t800769.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
monis_82 wyslac ci ta tabelke? :P nie bedziesz musiala tego wbazgrywac w excel :P
a to burpee challenge to z tego co widziałam to z każdym dniem dodaje się jeden aż w setnym dniu robi się 100 burpees :P ja bym wymiękła pewnie w dniu 10

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Silvana - redukcja

Następny temat

Pomocy w odchudzaniu

WHEY premium