SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki/DT/ foto str. 18, 49, 81

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 88510

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Treningi są uzależniające. Przy Twoim zacięciu (i apetycie) rzeźba by Ci wyszła pięknie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
masa agresywna
hoduj, hoduj bo zasusz fajnie wygląda z ładnym mięskiem

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607799
Jestem

Urlop udany, z miska bylo roznie, bo wpadlo troche domowych obiadow (pierogi ). Pomiarow jeszcze nie zrobilam
Mimo tego, ze jadlam sporo chleba i nabial, nie mialam zadnych problemow jelitowych Nie wiem od czego to zalezy... a do chleba wroce, musze tylko zakwas od nowa zrobic :)

Przy okazji zrobilam podstawowe badania krwi, elektrolity, tsh - wszytsko w normie. Okazalo sie tez, ze mam niskie cisnienie, wiec moze to jest przyczyna niektorych moich problemow.


W tym tygodniu musze sie troszke ogarnac (m.in. rozpakowac ), zrobic jakies zakupy, zorientowac sie jak wyglada sytucaja w pracy i wracam do liczenia miski i treningu
Cwiczen strasznie mi brakowalo, wiec zaczne jak tylko bede miec troszke wolnego czasu

Miska pewnie bedzie bogata, chcialam wroc do poprzedniego rozkladu DNT 2000kcal 130/85/180, DT 2200kcal 130/85/230 W koncu zima idzie, wiec jesc trzeba

Co do treningu to myslam o FBW z regulaminu (nr 9 by Martucca, dla dontknow), fajny, krotki i ciekawi mnie ten zakres 5x 3-6 Do tego dla odmiany moze jakies aero, narazie bez wytrzymek i interwalow :)
No chyba, ze Marta wpadnie i zarzadzi cos innego, to sie dostosuje
Cwiczyc narazie bede w domu, jak bedzie mozliwosc to wroce na silownie.



Marta jesli tu zajrzysz i masz troszke czasu, to bardzo prosze o wskazowki odnosnie diety i treningu Z gory dziekuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Aaaaaaaaaaaaaaaa Jesteś! Witaj!

Ten trening Marty jest zajefajny - dwa razy robiłam

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Cześć Viki! Fajnie, że wracasz, brakowało mi Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607799
Dzieki dziewczyny, milo ze ktos o mnie pamieta
Probuje nadrobic zaleglosci w Waszych dziennikach, przydalby sie jeszcze tydzien urlopu zeby wszytsko przeczytac


Chcialam dzisiaj w ramach rozruchu troche pobiegac, ale znajomi przyszli Jak wyjda o ludzkiej porze, to jeszcze zdaze pobiegac, jak nie to moze jutro sie uda.

Po pierwszym dniu pracy nogi bola mnie koszmarnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607799
Mam problem z dziennikiem zywieniowym na potreningu.pl
Nie dziala... probowalam otwierac w roznych przegladarkach (opera, internet explorer, google chrome) i nic. Klikam w "dodaj posilek" i nic sie nie dzieje, podobnie jak wybieram "szablon posilkow", albo nic albo przeskakuje do gory strony
Sciagam wlasnie kolejna przegladarke, moze w koncu sie uda. Poki co ulozylam miske na jutro w dzienniku Vitalmax, tylko ciezko to wrzucic na forum.

Narazie jeszcze DNT, bo musze kilka spraw pozalatwiac, mam nadzieje, ze jutro albo w czwartek cos w koncu pocwicze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607799
17.10 sroda


W koncu byl trening
Niestety po takiej przerwie sila spadla, kondycja do d... az wstyd wypiske robic


TRENING

Rozgrzewka 10 min. (bieganie po schodach w gore i w dol, za kazdym razem u gory i na dole pompki, przysiady, pajacyki juz po rogrzewce myslalam ze umre... )


FBW A:
* Lawa poziomo - 5 x 3-6
6x20kg 6x25kg 6x30kg 5x32,5kg 4x35kg

* Przysiad bułgarski - 3 x 8-15
15xcc 10x3,5kg(na kazda reke) 8x3,5 kg

* Invert rows - 3 x 8-12
8x 7x 6,5x

* Dzień dobry - 3 x 8-12
12x10kg 12x15kg 12x18kg


- odwrotne brzuszki (na lawce) x12
- AB wheel x10
x 3 obwody (niedobrze mi sie zrobilo po tych cwiczeniach)

+ aero (bieg) 15 min.


1- pierwsze dwie serie bez problemu, troche za maly ciezar, dopiero w trzeciej poczulam, ze cos podnosze strasznie sila spadla

2- ciezar na poziomie rozowej hantelki, ale w tym zakresie powtorzen to cwiczenie meczy mnie juz bez obciazenia i zawsze mi sie plakac chce... nogi po tym zaczely zyc wlasnym zyciem

3- narazie kiepsko idzie

4- pierwszy raz robilam to cwiczenie, nogi mi sie trzesly tak, ze myslalam ze sie przewroce

Jednym slowem... zmeczylam sie :) Nogi mam jak z waty




MISKA

Pierwszy raz od dawna policzona miska.
Jedzac na czuja bylo napewno duzo wiecej bialka, a dokladnie miesa (na sniadanie i obiad przynajmniej 2x tyle). Ja to jednak jestem wybitnie miesozerne stworzenie Wegle i tluszcz na podobnym poziomie, chyba ze wpadlo sporo orzechow


DT 2200kcal 130/85/230
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Jessu, laska, ale ty masz powera! Ładne ciężary. Przy obecnym treningu nie wiem, kiedy dorzucę w bułgarskim.
A wiesz, ja po Twojej misce sądziłam, że Ty ze 175 cm masz i się zadziwiłam jak w profil weszłam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Achhhh...
Przegapiłam takie podsumowanie

Viki, pięknie wyglądasz, widać, że się nie opyerdalasz


To mi teraz powiedz, jaki jest Twój kolejny cel?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Silvana - redukcja

Następny temat

Pomocy w odchudzaniu

WHEY premium