SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki/DT/ foto str. 18, 49, 81

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 88494

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
teraz rozumiem na zdjęciu wyglądasz jakby Cię wędka porywała super fota

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3661
Witaj Viki, zajrzałam do Twojego dziennika, ponieważ chodzą słuchy, że masz dużą wiedzę odnośnie interwałów, ja niestety też je robię tyle, że gdzieś wyczytałam, że nie można ich robić na czczo, może coś wiesz na ten temat. Ja ćwiczę tylko z rana przed śniadaniem tak, więc wolałabym żeby można było na czczo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
2KKA witaj :)

Bez przesady z ta duza wiedza o interwalach, ja tylko cytuje to co napisala Martucca i mam troche praktyki i tyle ;)

Niestety nie mam pojecia czy mozna robic interwaly na czczo czy nie, trzeba by zapytac kogos madrzejszego :)

Ja napewno nie dalabym rady i padlabym w trakcie. Wogole nie wyobrazam sobie cwiczyc przed sniadaniem, nawet z robieniem pomiarow mam problem jak mi w brzuchu burczy




Dziewczyny ja na tym zdjeciu robilam zarzut wedka Probowalam wszytskie mozliwe sposoby, zeby bylo jak najdalej ;)




Wpadam tylko na chwile uzupelnic zalegle wypiski, cierpie teraz na brak czasu, bo mamy straszny zapyerdol w pracy :(


Na dodatek poszalalam wczoraj na treningu i teraz nienajlepiej sie czuje...



3.04 wtorek





1a - moglam wziasc wiekszy ciezar, nastepnym razem bedzie wiecej
3a i 3b - w ostatniej serii bylo juz bardzo ciezko, dalam rade tylko 8 powtorzen
4b - nienawidze kiedys sie z ta sztanga wywroce...



Po ostatniej serii wypadow lezalam chwile na podlodze ;) Jak juz wstalam to poniosla mnie fantazja i zrobilam GPP:

30sek burpee
30sek pajacyki
30sek wypady
30sek burpee
30sek pajacyki
30sek mountain climbers

x3 obwody, 30 sek przerwy

Dalam rade tylko 3 obowdy. Znowu lezalam na podlodze i mialam ochote isc spac ;) Jak juz wstalam to wlaczyl mi sie tryb "zombii". Ledwo zrobilam jedzenie na nastepny dzien i mialam problem z umyciem wlosow bo nie moglam ruszac rekami Pozniej jakos doczolgalam sie do lozka i poszlam spac.





Suplementy: magnez, cynk, omega3, probiotyk, enzymy, ginko biloba, rutinoscorbin

Rozklad: 1800kcal, B125/T reszta/W150






4.04 sroda

DNT





Suplementy: magnez, cynk, omega3, probiotyk, enzymy, ginko biloba, rutinoscorbin

Rozklad: 1800kcal, B125/T reszta/W150




Dzisiaj samopoczucie okropne :(
Od rana chodze jak zombii...

Nie najadlam sie sniadaniem i bylo mi strasznie zimno w pracy, mialam gesia skorke wszedzie i w koncu gradlo zaczelo mnie bolec od tego zimna :(
Pol godziny przed przerwa bylo mi niedobrze z glodu i obijalam sie o sciany
Po 2 sniadanu wcale nie bylo lepiej.
Mialam ochote isc do domu, przykryc sie cieplym kocykiem i pojsc spac
Obiad zjadlam w takim tempie, ze jak sie zorientowalam, ze mial byc na 2 razy, to zostalo juz tylko troche kaszy na dnie
Po obiedzie poczulam sie troche lepiej :)

Nie wiem czy to jest normalne, czy przegielam z treningiem wczoraj czy moze... powinnam wiecej jesc


Mam tez problem z rozkladem posilkow jak jestem dluzej w pracy w DT. Brakuje mi bilansu na porzadny posilek przed treningiem. Zapychanie sie warzywami nie jest najlepszym pomyslem, bo zle mi sie cwiczy. Nie jest tez fajnie, jak w polowie treningu burczy mi w brzuchu i mysle tylko o jedzeniu. Ciezko tez zmniejszyc inne posilki bo i tak ledwo wytrzymuje miedzy przerwami w pracy. Musze to jakos ogarnac...


Z pozytywnych rzeczy - kupilam podkolanowki uciskowe i juz 3 dzien zakladam do pracy i czuje poprawe, nie bola mnie juz lydki
Martucca bardzo dziekuje za rade , pomoglo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Jest moc w Tobie! Wytrzymka po treningu, trzy obwody... Pięknie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3661
Viki dzięki serdeczne będę szukać informacji dalej, co do ćwiczeń to ja wieczorem po pierwsze nie mam czasu a po drugie jestem tak zmęczona wszystkim, że wolę walnąć się do wyrka. Rano jak wstaję to dzieci mi nie płaczą mąż nie marudzi po prostu jest to czas dla mnie kwestia przyzwyczajenia.
Mój brzuch woła jeść dopiero ok. 8 -9 tak, więc rano zapierdzielam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Z tym głodem to jakbym siebie widziała. Ja jem porządne śniadania a i tak szybko mnie zaczyna ssać. Siedzę potem 1,5 godziny głodna, bo za wcześnie na następny posiłek .

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Viki a może spróbuj szamać tłuste śniadania? np jacownica na bekonie ze strączkami- mnie taki miks syci na jakieś 5 godz, a po owsianych mogłabym dalej jeść i jeść i jeść i nadal byłabym głodna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Z 200 kcal by się przydało

Mnie sie też kiedyś zachciało obwodów i w nocy spać nie mogłam. Cały kolejny dzień jadłam kilogramy warzyw, a na trzeci byłam chora Lepiej Ci teraz?
Ty idziesz wg planu jakiegoś czy jak Ci w duszy zagra? ... mierzysz sobie fałdki? w ogóle masz jakieś fałdki?
Bo wiesz.. Twoja praca do najlżejszych nie nalezy, Ty sobie nie odpuszczasz na treningach.. no i żeby do jakiegoś buntu nie doszło ze strony organizmu

Ach no i nie stresuj się, że nie masz czasu! Zastanawiałam się czy pisać żebyś go nie traciła na odpisywanie mi, no ale zaryzykowałam Jak coś to nie odpisuj, ale się nie stresuj!

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Ja myślę, że ten dzień to może być przez @. Pisałaś że masz dostać
Ja pierwszego dnia to niczym nie mogę się najeść.

massmarols
Viki a może spróbuj szamać tłuste śniadania? np jacownica na bekonie ze strączkami- mnie taki miks syci na jakieś 5 godz, a po owsianych mogłabym dalej jeść i jeść i jeść i nadal byłabym głodna


Ja jem 3 jajka na śniadanie z płatkami owsianymi do tego z 200 gram warzyw.... czasami 100 gram grejpfruta w postaci soku... a i tak po 2,5 godzinie jestem głodna

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Bo to te płatki są winne Spróbujcie zamienić na ryż w tym samym zestawie i gwarantuję, że poczujecie różnicę

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Silvana - redukcja

Następny temat

Pomocy w odchudzaniu

WHEY premium