SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki/DT/ foto str. 18, 49, 81

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 88486

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Mnie się wszystko podoba, ale najbardziej talia

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
ktoś mnie z plecami goni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Bardzo podobają mi się Twoje nogi

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Viki, doczekałam się

Brzusio się wciągnął, bareczki bardziej się rysują. Talię masz nieziemską, która w połączeniu z mięśniami pleców mmm Pupa świetna, no i te nogi! A Ty mówiłaś, że dopiero niedawno odkryłaś, że masz tam mieśnie Wyglądają cudnie i też tak chcę

Fit and sporty - nic tylko wbijać się w szorty

Poza tym - bardzo imponuje mi Twoje zaangażowanie. Zawsze wychodzę od Ciebie z dużą ochotę na kolejny trening, więc zarażasz tym Dajesz z siebie wszystko i jeszcze trochę, kipi aż zacięciem i pasją.
Możesz być z siebie dumna Swoją pracą doszłaś też do pięknej michy, a wiemy jakie były początki

Gratuluję Ci z całego serca. We mnie masz wierną kibickę i spamerkę Odpoczywaj teraz, jedz i wracaj do nas cała i zdrowa

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Bardzo Wam dziekuje

Zaskoczona jestem tym, ze nogi sie podobaja, bo mi tak srednio


Azzi te miesnie to dopiero od niedawna sa
Kajtek dziekuje :) ale bez sukienki mogloby byc lepiej na szczescie na zrobienie sylwetki plazowej mam sporo czasu
LejdiG, Emkaza, Mali witam w moim dzienniku i dziekuje :)
Ola ja nie umiem robic napinek A przy plecach to sobie wyobrazam, ze probuje sie podciagac na drazku
Dotka
Inga jakie goni moje cale plecy to jak pol Twoich
Ruda dziekuje
Mis ale te miesnie to naprawde niedawno zobaczylam Zreszta nie narzekaj, u ciebie tez miesko widac Bardzo dziekuje za mile slowa Zawsze chetnie podziele sie moim adhd No i mi i tak sie ciagle wydaje, ze za malo robie i moglabym wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Viki jest naprawdę ślicznie, nogi miodzio, brzuch ładnie zassało a te plecy... no brak mi słów Gratuluję efektów, wypoczywaj i wracaj ze zdwojoną MOCą

Pisałaś z Miss o okresie to niestety ale niski bf nie idzie w parze z okresem lepiej zostać na rozsądnym i estetycznie wyglądającym bf

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Viki teraz widzę Twoje podsumowanie

Ależ masz plecki fajne i cała fajny babochłop z Ciebie.

Wypoczywaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Viki super plecy i talia bardzo ładnie wyglądasz miłego urlopu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Arphiel dziekuje

A co do niskiego bf - zdaje sobie sprawe, ze moga byc problemy, ale chcialabym kiedys sprobowac, moze na przyszle lato Narazie miesnie bede hodowac

Jagoda, Mass dzieki




Bez treningow jest jakos tak... nudno
Gdyby nie to, ze mam jeszcze sporo do zrobienia przed wyjazdem, to pewnie z nudow cos bym pocwiczyla
Ostatnio mysle w pracy o tym, co bede robic jak wroce, jaki trening, co z miska...

Poza tym nie biore narazie zadnych suplementow, chcialam sobie przerwe zrobic i nie wiem czy przez to, czy przez pogode, czy moze jakis inny powod, ale od paru dni ciagle chodze niewyspana i zmeczona (a spie dlugo)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Silvana - redukcja

Następny temat

Pomocy w odchudzaniu

WHEY premium