SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: wElcOmE tO mY wOrld ......thE wOrld of ''LOW CARB''

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 179877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Venc1Lq
ale ja juz skonczylem

cvfdbkz
dlatego teraz wole skonczyc niz za tydzien czy dwa czy miesiac gdy tego miecha bedzie mniej (moze) a bebzon wiekszy

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
cvfdbkz
PS. Hvjwe ta nowa wersja EsEfDe



fajne jest
ale jeszcze błędy 'som'

ale cytowac mozna,kolory zmieniac i rozmiar czcionki - w końcu 21 wiek mamy

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
solaros
Venc1Lq
ale ja juz skonczylem

cvfdbkz
dlatego teraz wole skonczyc niz za tydzien czy dwa czy miesiac gdy tego miecha bedzie mniej (moze) a bebzon wiekszy




Hahahah xD
No to mi nie wyszło

A nie zakładasz nowego dziennika?

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 441 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11278
Właśnie przeczytałem podsumowanie i forma bardzo dobra moim zdaniem.M
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 441 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11278
Moim zdaniem jak z brzucha tyle zleciało i prawie nic z reszty to naprawdę efekt świetny bo głównie chodzi o pozbycie się zalegającego tłuszczu na brzuchu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
co tu dużo pisać. odawaliłeś kawał dobrej roboty- powodzenia w nowej robocie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
Jakieś plany na odpalenie w tym roku Pasibrzuchów v.4?
Tren w sobote, niedziele to bedzie zonk! niedziela musi byc wolna bo inaczej po h00ju bedze regeneracja, muskle spadną.

Wie jak to jest z doswiadczenia, k0rewski problem zeby sie zregenerowac w ciagu tyg pracy, po niedzielnym trenie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21557 Napisanych postów 30789 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870548
Jak już pisałem wcześniej - dobra robota! Świetnie łapy wyglądają, klata z boku też widać że gruba. Barki troche odstają, ale jest naprawde dobrze. Gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5124 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78398
Sol bardzo dobrze jest, gratulacje!!
Pozdrawiam i trzymam kciuki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
liszka2000
Moim zdaniem jak z brzucha tyle zleciało i prawie nic z reszty to naprawdę efekt świetny bo głównie chodzi o pozbycie się zalegającego tłuszczu na brzuchu.


Zasługa okresowego postu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy po kreatynie z czasem flaczeją mięśnie ??

Następny temat

HP + thermo speed extreme

WHEY premium