SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: wElcOmE tO mY wOrld ......thE wOrld of ''LOW CARB''

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 180205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 351 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11428
sol gdzie twoj test ?

Ból przemija, chwała trwa wiecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 161 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4417
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Dolaczam do pytania, gdzie jest specyfikow od Guru?

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
nie ma i nie bedzie

0 wolnego czasu
&
brak karnetu na silke

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1702 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26527
Szkoda...
Fajnie się czytało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
wiecej zachodu i narzekania niz wypisek - ogarne to kiedys to wroce (moze) z jakims testem

wiem pewnie co czesc osob myslala - bo sam czasami czytajac takie posty (prowadzenie testu) myslalem ale sciema
ale tyle co teraz sie nalozylo na siebie to glowa mala
dzisiaj np. worcilem kolo 21 do domu
jutro pewnie bedzie to samo
a za tydzien juz lece do Polski - wiec tez mnie nie bedzie

moze na wiosne sie ogarne


...btw - ale zeby nie bylo - z dieta w kolki nie lece
pas caly czas sie zmnijesza,fat leci,zyl wiecej - ale ten dzial ma swoje zasady ktore nalezy przestrzegac
jesli nie to nalezy nie zakladac tematów/kasowac

pozdro

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
pochwal się jakąś fotką :P

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15580
siemanencja

gdzie mogę znaleźć jakieś obszerniejsze arty o tym j/nj bo nie moge sie doszukac a wyszukiwarka mnie jak by wywala n główną...

i mam pytanie co do okresu jedzenia i głodówki. obojętnie kiedy wystartuje z jedzeniem ? Aby tylko wyrobić się w czasie ?

Bo trening mam około 12 więc posiłki jakos okolo 13:30-14 bym ładował, to nie robi róznicy rozumiem aby tylko schemtu sie trzymać ?

tak poza tym to sol mozna z Toba jakos pogadac poza forum?

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402723
w dziale Olimpu patrzyłes? tam znajdziesz wiecej info, sa tam tematy o j/nj, sa relacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6793 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66975
Solar sorry za off topa ale kiedyś dawałeś foto czekolady low carb ,za chiny ludowe nie moge znaleść podaj nazwe firmy jak możesz
z góry dzięki

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy po kreatynie z czasem flaczeją mięśnie ??

Następny temat

HP + thermo speed extreme

WHEY premium