SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poryte mariany, owlosione plecy, wszystko albo nic,to my polacy..

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153701

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
no albo username to bede kupowal u Ciebie a nie u przypadkowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
zinek24 Narazie zbyt bogatej oferty nie mam, sie rozkrecam Najgorsze sa koszty wysylki, musze powysylac zapytania do firm kurierskich i wtedy bede mogl wprowadzic odzywki w prochu

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Nie masz nic wystawione?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ty ale mono po £2 sprzedajesz wiec chyba sie zaprzyjaznimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do sprzedaży kompów do gier:
próbowałem kiedyś tego. złożyłem kompa, prosiłem za niego 600 funtów. ale mój nie miał czterordzeniowego procesora za 30 funtów tylko dwurdzeniowy za 100 (to było 3 lata temu, tylko gta4 kożystała z więcej niż 2 rdzeni). mój komp nie miał 8 gb taniego ramu (mimo że płyta łykała tylko 4) tylko 4 bo tyle wystarczało do wszystkiego. mój komp nie miał taniej obudowy z lipnym 350 watowym zasilaczem i światełkami jak ze startreka z lat 70-tych tylko normalną markową obudowę z normalnym zasilaczem. mój komp nie miał najtańszej karty 500mb tylko kartę za 80-100 funtów.
i kompy "konkurencji" świecące jak psu jajca kosztowały 400 funtów a mój kosztował 600 ale nie chciałem składać taniego gówna tylko porządny budget gaming pc.

tylko laikowi nie wyjaśnisz że procek phenom II z dwoma rdzeniami będzie lepszy niż tani czterordzeniowy athlon, bo przecież 4 jest więcej niż 2. laikowi nie wyjaśnisz że 8gm ramu w gównianym sprzęcie gdzie do płyty na ram dwukanałowy pakowali tani jednokanałowy. nie wyjaśnisz że tani zasilacz szybko padnie, i że jak będziesz chciał kompa rozbudować za parę lat, to płyta pod AM3 jest lepsza niż pod AM2+, i nie wyjaśnisz że na tej gównianej karcie za 3 lata gry nie pójdą.
to było 3 lata temu. mój komp dalej ciągnie każdą nową gierkę, a te gówna po 400funtów napakowane diodami na wiatraczkach itp pewnie pozdychały albo ledwo ciągną najnowsze gierki na niskich detalach

jak się domyślacie, kompa mam do dziś z tym że jak go nie sprzedałem to kupiłem drugi dysk i złożyłem sobie w raid 0


Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2013-01-18 18:47:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zapomniałem wspomnieć że moja cena była konkurencyjna do ceny dużych sklepów (nie mówię tu o pc world tylko o dużych sklepach internetowych, które są od pc world tańsze). inna sprawa że e-bay ma takie prowizje że zarobi na tym więcej niż Ty i więcej niż skarbówka, więc handlując na e-bayu dymasz na kogoś aż koszula dupy nie sięga.

więc pomyślałem sobie że założę własny sklepik, stacjonarny plus wysyłka, ale jak podliczyłem koszty wynajmu lokum i podatków to mi wyszło że bym musiał ze 400 kompów rocznie sprzedać żeby wydusić 1500 funtów na czysto, więc gra nie warta świeczki moim zdaniem.

Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2013-01-18 18:50:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
No jak ja chcialem skladac kopa do grania to chcialem sie zmiescic w €1,000 i miec wypas na 2 lata+ to nie moglem znalezc akiego ktory by mi spasowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
siemkaa co tm mi zimno jakos mm naadzieje ze chor nie bede ,nudy

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
No ja sie w robocie nudze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
ja z komputerami nie jestem w temacie od 2lat. Nie wiem jak tutaj rynek ale w Polsce najwieksze wziecie mialy komputery >200zl. Najwieksza sprzedaz mialem dyskow twardych, byly czasy ze sie po 60szt sprzedawalo. I wlasnie z tym tematem bede celowal, poniewaz ceny sa wysokie w UK

P.S. u was tez snieg?

Zmieniony przez - zinko w dniu 2013-01-18 21:34:17

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chleb w UK

Następny temat

English please

WHEY premium