SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poryte mariany, owlosione plecy, wszystko albo nic,to my polacy..

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153578

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
A czy ja sie pytam czym sie brzydzisz? A ja sie pytam jaki wynik obstawiasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Kliczko to jeszcze mi sie obilo o uszy ale tego drugiego to nawet nie znam :D Stawiam na kliczko bo tak :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Dobry akcent. To lubie w Polsce, ze praca sie nie dostaje po znajomosci. Kobieta wpisuje w CV ze umie szprechac w po angielsku, to znaczy, ze umie.

http://www.sadistic.pl/polenglish-lvl-hard-vt150084.htm 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
dobra dupa

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
A co do Kliczki - to wlasnie zadalem pytanie pomocnicze "w ktorej rundzie".

W scenie mma okazuje sie, ze sa ludzie ktorzy stawiaja na Wacha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
nie znam sie to sie wypowiem: w drugiej :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
No wlasnie widze, ze sie nie znasz.
Kliczkowie robia ladny pieniadz na reklamach. Wiec tak okolo 10(tzn. ja obstawiam 10).

Solis sie podlozyl w drugiej, ale grubas cos mial z noga.

Ja nie jestem dobry w obstawianiu i zakladach, ale nie sposob sie nie
posmiac czytajac taki posty:

Dokładnie. Gdybym stawiał na Kliczke to bym wygrał tylko 60 gr.

Więc wolę postawić na Wacha, a nóż znokautuje Kliczke i mam 900zł z tych 100zł



https://www.sfd.pl/WACH_ZMIERZY_SIĘ_Z_WŁADIMIREM_KLICZKĄ!-t877601-s12.html

Buki nie daja nawet cienia szansy Wachowi. A ludzie stawiaja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
zanet - jestes wulgarna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
kuro czemu chyba bardziej szczera

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Kuro
Dobry akcent. To lubie w Polsce, ze praca sie nie dostaje po znajomosci. Kobieta wpisuje w CV ze umie szprechac w po angielsku, to znaczy, ze umie.

http://www.sadistic.pl/polenglish-lvl-hard-vt150084.htm 


mam tkaich wykladowcow z chin ze stary akcent tej laski to jest miod dla moich uszu, native english speaker ich nie rozumieja taka fatalna wymowa, cale zdanie to jeden wyraz. Stuednci nawet skaldali skargi na nia do school office i nic, i to nie tylko z chin, bo mam z chin tkaich co perfect accent ledow wyczuwalne ze tu nie urodzony ale mam tez z europy wykladowocow ktorzy gadaja jak ta laska, z francji i z kads tam jescze. Dla mnie to juz nawet nie smieszne, uniwerek bierze tych ktorzy a mega dobrymi naukowcami bo to im daje publikacje w prasie naukowej firmowanej ich logo a jak sa dupnymi wykladowcami ktorzy ledwo dukaja po angielsku to dostaja przedmioty typu: Professional skills i ucza nas excela :D Oczywiscie sa yjatki jest wloszka z ciezkim akcentem, i kryszalografie (czy jak sie to na polski tlumaczy) mailem juz 3 razy raz z Anglikiem ktory ma wszystkie mozliwe tytuly z inzynierii chemicznej, raz z Rumunem z perfekcyjnym akcentem i teraz z nia i mimo ze akcent ma ciezki a co drugi slowo wymawia inaczej to dopiero u niej na zajeciach zrozumialem w pelni o co chodzi. Tak czy siak moi koledzy narzekaja ze to jest angileska uczelnia wiec czemu 80% zajeci jest z foreigners :D A do tego 30% z tych foreigners nie zna angielskiego :D Bo taki akcent prezentujac jak w tym filmiku to jest zwyczajnie brak mozliwosci komunikacyjnych co onzacza brak znajomosci jezyka, nikt Cie nie zrozumie jak mowisz tak ciezko.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chleb w UK

Następny temat

English please

WHEY premium