SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poryte mariany, owlosione plecy, wszystko albo nic,to my polacy..

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153606

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
natka szczerze nie interesuje polskim prawem bo mnie ono nie dotyczy nie moge ci doradzic wybacz.lol

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ja nic nigdzie nie zglaszalem. Wymeldowalem sie od rodzicow dopiero jak kupilem wlasne mieszkanie wiec nie widze powodu dla ktorego ty bys miala to robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Tez nic nie glaszalem.

Pytanie tylko czy chcesz wracac. Jesli nie to olej to cieplym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też nic nie zgłaszałem, nawet jestem jeszcze w PL zameldowany a jak się skarbówka do mnei czegoś przyczepi to zrzekam się polskiego obywatelstwa i niech mnie ch**e w dupę pocałują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poza tym czytałem gdzieś jest przepis który mówi że podatki płacisz w miejscu w którym toczy się Twoje główne życie zawodowe i gdzie mieszkasz, więc zameldowanie nie ma tu nic do rzeczy.

co do fotek. brzuch mam mniejszy niż na fotkach ale jest co zrzucać, ale jak chcesz warezz to sobie montuj, możesz nawet pod to się branzlować . a fotki wkleję jak będzie znaczna zmiana

dziś robiłem 5x5 MC 110 kg. nie wiem czy to dużo czy nie ale kontuzje pleców leczyłem pewnie z 2 lata w sumie więc nienajgorzej moim zdaniem, choć warezz będzie innego zdania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Nie chce sie brandzlowac. Piszesz ze mam wielkszy BF niz twoj wiec zapraszam do porownania. Jezeli sie boisz to to napisz i dam ci spokoj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przecież napisałem bierz fote z dziennika i porównuj
może masz mniejszy bf ale zawsze mi wytykasz więc czekam na Twój i wklej swojo fote i moją i jak masz mniejszy bf to Cię tu oficjalnie przeprosze i przyznam że masz mniejszy
ale pewnie nie wkleisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Tak serio to mam tylko jedna fote lapy zrobiona dzis rano na silowni ale jak cos to moge dorobic wiecej w podobnych pozach do twoich Jaki ma sens wrzucac tylko moje zdjecia jezeli nie bedzie porownania? E wiedzialem ze wydygasz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
oj ten mario

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
No dobra, to wracamy do pomyslu miss mokrej podkoszulki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chleb w UK

Następny temat

English please

WHEY premium