SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poryte mariany, owlosione plecy, wszystko albo nic,to my polacy..

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153582

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jestem wyluzowany może ja po prostu jestem staroświecki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kuro
Mariusz - jezu - wyluzuj. Bo Ci jeszcze pikawa piertolnie.




i wtedy ktoś przejmie jego fałszywe konto na mordoksiążce, którego już nie ma, ale tak mu się tylko wydaje, że nie ma - konta na fb nie są usuwane wcale w momencie skasowania, chyba jeszcze przez trzy lata po usunięciu można poprosić o przywrócenie konta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kuro
NA poczatku nie bylo wiadomo dokladnie kto to zrobil. Poszlo mylne info. Dziennikarze wzieli info z profilu jakiegos bogu ducha winnego kolesia. I poszlo w swiat.


koleś jest ustawiony do końca życia, bo na bank do sądu z tym pójdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
natka


i wtedy ktoś przejmie jego fałszywe konto na mordoksiążce, którego już nie ma, ale tak mu się tylko wydaje, że nie ma - konta na fb nie są usuwane wcale w momencie skasowania, chyba jeszcze przez trzy lata po usunięciu można poprosić o przywrócenie konta




i Ty przeciwko mnie? :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to z okazji 15 grudnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/iran-rozmieszczenie-rakiet-patriot-w-turcji-grozi-,1,5332330,wiadomosc.html

to mnie bardziej martwi. po co Syria która jest w stanie wojny domowej miałaby bombardować tereny Turcji? przecież z daleka śmierdzi to prowokacją. Jak dla mnie to świat arabski powinien być otoczony wysokim murem i niech sobie żyją jak im się podoba byleby ze swoimi chorymi poglądami (m.in traktowanie kobiet, prawo szariatu dla wszystkich itd) nie leźli do cywilizowanego świata, po co się tam mieszać?
co mnie smuci to że jak wybuchnie wojna to POlskie dupowłazy wyślą tam naszych żołnierzy w zamian za obietnicę że się usa zastanowi nad zniesieniem wiz dla polaków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
... wnet i tak zginiemy w zupie

(a to feler...)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mariusz, chyba nie masz zamiaru martwić się takimi rzeczami w sobotę wieczorem Zostaw to sobie na poniedziałkowy poranek

A tak btw, w usa to nas-polaków lubią, jak siedzimy w swoim kraju. Więc wiz nie zniosą nigdy, nawet jakby sam bronek pojechał na front Zresztą, ta reguła dotyczy też innych krajów, ogólnie chyba mimo wszystko nie lubią nas jako nacji ogółem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nikt nie lubi nacji która sama siebie nie szanuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No może i jest to jeden z powodów...

Ale ja mam gorszy problem co kupić faderowi na gwiazdkę Może ktoś ma jakąś propozycję?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chleb w UK

Następny temat

English please

WHEY premium