SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poryte mariany, owlosione plecy, wszystko albo nic,to my polacy..

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153707

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
natka

Mnie osobiście wkurzają kolesie, którzy przychodzą na siłkę pooglądać du py (i nie chodzi mi o ich własne tyłki widziane w lustrze). Postura wyścigowego kurczaka, nie wiadomo czego ziom szuka na tej siłce, a większość czasu spędza na rozglądaniu się dookoła siebie. Nosz ku rwa.


z mojego punktu widzenia? jak idę na siłkę to nie nakładam obciskających dupy rajstop i bluzeczki na ramiączkach w przyciągającym jak safety jacket kolorze obcisłej dobrze przylegającej do cycków. ubieram się w luźny dres. jeśli idziesz na siłkę ubrana jw to czego się spodzewasz? jak nakładasz takie ciuchy to po to żeby faceci się gapili. tylko mi nie mów że ubierasz się tak bo Ci tak dobrze i wygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
natka

Mnie osobiście wkurzają kolesie, którzy przychodzą na siłkę pooglądać du py (i nie chodzi mi o ich własne tyłki widziane w lustrze). Postura wyścigowego kurczaka, nie wiadomo czego ziom szuka na tej siłce, a większość czasu spędza na rozglądaniu się dookoła siebie. Nosz ku rwa.


No czasem ciezko sie nie pogapic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Potraktuj to jako komplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mariusz, nie ubieram oczoje.bnych bluzeczek tylko najzwyklejszy w świecie czarny t-shirt. Co do przylegających do pupy rajstop też się nie zgodzę...

No ale skoro Kuro twierdzisz, że to komplement

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/5,114871,13019000,_Jestes_tym__co_jesz___Artysta_przez_cztery_lata_fotografowal.html#MT

Dobre, może zrobimy tu podobny konkurs?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie pisałem konkretnie o Tobie tylko o sytuacjach gapienia się generalnie.
teraz na crossfit też przychodzi taka dziewczyna. tyle że z facetem, to jakoś reszta się hamuje
obcisłe getry, ładna postura, blond włosy. niech mi nikt nie mói że getry nie są po to żeby się gapić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
http://eurosport.onet.pl/boks/wojak-boxing-night-zwyciestwo-damiana-jonaka-po-ka,1,5326480,wiadomosc.html


Dobre:

Damian Jonak po kapitalnej walce wygrał na punkty (99:91, 98:90, 99:90) z Jacksonem Bonsu z Belgii podczas gali Wojak Boxing Night w katowickim "Spodku" i wywalczył Puchar Prezesa Kompanii Węglowej - Barbórka 2012. To zwycięstwo pomoże Polakowi zrobić [wielki krok w kierunku walki o pas mistrza świata.]

Naprawde dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Akurat getry są wygodne, ale niech Ci będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
natka


Dobre, może zrobimy tu podobny konkurs?


No to prosze piszemy co mamy w swoich lodowkach.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Mariusz_19 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Warezz, mam tak samo, więc w pełni rozumiem, że on rozumie

Kuro, nie chce mi się pisać, więc daję fotkę

To się nazywa lodówka prawdziwego singla



Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chleb w UK

Następny temat

English please

WHEY premium