SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poryte mariany, owlosione plecy, wszystko albo nic,to my polacy..

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153681

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
mojego narzeczonego rodzice sa tak koscielni ze ksiadz przychodzi do nich na obidy ja nie jestem katoliczka 10lat

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Jeszcze kurvy po ludziach dojadają. Na kopach bym wyebał z domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
warezz
Za szybko? Ja zrzuciłem 24kg w 3 miechy


nic nie mówiłeś że byłeś na odsysaniu tkanki tłuszczowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
leyus



pokazałbym żonie ale sie boje że mnie źle odbierze, a właśnie taką ma opinię o ćwiczeniu jak zdjęcie po lewej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do kleru to nie lubie. jak ktoś chce niech wierzy, ale gdybym się dorwał do władzy to bym zerwał konkordat, posadził rydzyka za oszustwa (min zbiórka na ratownie stoczni), zlikwidował lekcje religi w szkole i pensje dla księży katechetów, niech nauczają w salkach katechetycznych jak za komuny. rozliczył szczodrych ludzi z komisji majątkowej z ich przekrętów i jak bym komuś udowodnił że dali za dużo to bym odebrał dobrej duszy cały majątek i przekazał dla kleru. jak tak lubi dzielić szczodrze to niech dzieli swoim.
a i w przypadku wizyty papierza żadych zabezpieczeń. chce jechać swoim autkiem przez miasto to niech jedzie, ale nie za kasę podatników. poza tym żadnej kasy na obiekty sakralne z budżetu państwa poza pomocą w restauracji zabytków.
protestowało by 1-2 mln ludzi ale reszta by była za.


i jak by się koryto odcięło to by się okazało jaka szczera jest ich wiara jak się jest daleko od koryta i jak by raptem zmalała ilość powołań i podejście do ludzi by się zmieniło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i Syberie bym tak zaludnił że gęściej tam by było niż w Chinach
...
Napisał(a)
Usunięty przez Mariusz_19 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdyby nie zbrodnie, morderstwa, okrucieństwa to ta religia by nie przetrzymała dwustu lat i do dziś byśmy się do trygława modlili

http://www.polityka.pl/historia/1513370,1,pierwszy-polski-ateista.read
gdyby byli tak miłosierni to by mu powiedzieli oficjalnie że jest w błędzie i że będą się za niego modlić, a spalili bo oświecał ludzi

Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2012-11-08 21:26:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
warezz to fakt ze duzo ksiezy to pedofile nien jestem katoliczka mariusz pokaz zonie ze to jesst sporowa sylwetka

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
mariusz zgadzam sie z toba tez bym ich odciela od gniazd pieniedzy i wladzy kosciola i rent babcinych oraz wydawania cudzych nie zarobionych rekami

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chleb w UK

Następny temat

English please

WHEY premium