SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poryte mariany, owlosione plecy, wszystko albo nic,to my polacy..

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153575

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Mariusz_1979
dobra mariany, nie było mnie bo oglądałem ostatniego Borna. jutro raczej też nie wpadne ani w piątek bo ćwiczę na siłowni po pracy.


Nie odpowiedziales na pytanie leszczu Robimy porownanie BF na brzuchu? Wymigujesz sie od odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 712 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6861
tak sie objadalam ze czulam jak mi brzuch rosnie rosnie bez koncaa warez zjdlam 3 na raz i mi serducho walolo a dostalam 1000w prezencie

też chcę takie prezenty

Zmieniony przez - krisss_zaw w dniu 2013-01-03 00:28:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ten jak wyskoczyl Jakie prezenty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
warezz
Mariusz_1979
dobra mariany, nie było mnie bo oglądałem ostatniego Borna. jutro raczej też nie wpadne ani w piątek bo ćwiczę na siłowni po pracy.


Nie odpowiedziales na pytanie leszczu Robimy porownanie BF na brzuchu? Wymigujesz sie od odpowiedzi


PO RAZ TRZECI PYTALEM I PO RAZ 3 SPYERDOLIL. Trza miec jaja Mariuszku zeby sie przyznac do swojej slabosci a ty tylko potrafisz pisac w co 2 poscie o wiadrach rzygowin...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
dajcie luz panowie mario zawsze taki bedzie

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Dlaczego mam dac na luz? To on wygadywal jaki to jestem zatluszczony przy nim a teraz zaczal trzasc dupa... Juz bym wolal przyznac ze sie mylilem niz wyjsc na tchorza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
Wydaje mi sie ze nie wazne czy ktos zmywa rzygi czy ,siedzi w biurze czy w fabryce ,liczy sie to jakim jestes czlowiekiem i czy jestes wporzadku i jak jestes wychowany kultura osobista i umiec sie zachowac tyle mariusz.nie walcz ciagle z tym warezzem po co??? Jaki cel?

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1017
Dla śmiechu mężczyźni maja rywalizacje w genach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Si To i gapienie sie na cycki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chleb w UK

Następny temat

English please

WHEY premium