SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poryte mariany, owlosione plecy, wszystko albo nic,to my polacy..

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153556

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
I jeszcze mi daj bana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a chcesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Juz mialem zrobic kasliwy i zlosliwy wpis, ale pamietajac jak samolubnym, przewrazliwionym na swoim punkcie, majacym prymitywne/prostackie poczucie humoru, naduzywajacym wladzy, zakompleksionym chudym grubasem jestes jako moderator - powiem -

Nie. Nie chce bana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kuro
Juz mialem zrobic kasliwy i zlosliwy wpis, ale pamietajac jak samolubnym, przewrazliwionym na swoim punkcie, majacym prymitywne/prostackie poczucie humoru, naduzywajacym wladzy, zakompleksionym chudym grubasem jestes jako moderator - powiem -

Nie. Nie chce bana.




szczególnie fragment "chudym grubasem" mnie zastanawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kuro
Juz mialem zrobic kasliwy i zlosliwy wpis, ale pamietajac jak samolubnym, przewrazliwionym na swoim punkcie, majacym prymitywne/prostackie poczucie humoru, naduzywajacym wladzy, zakompleksionym chudym grubasem jestes jako moderator - powiem -

Nie. Nie chce bana.


miałem nadzieję na kulturalną dyskusję, ale nie wyszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
To okreslenie wyczytalem w autobiografii jakiegos nerda z microsoftu, ktory rozlewal zale. I to byla oficjalna diagnoza lekarska po badaniach.

Jak wazysz mniej niz powinienes. A stosunek miesni do tluszczu jest proporcjonalnie niski - to jeses wlasnie chudym grubasem.

Jak facet wazy mniej niz 85 kg to wazy mniej niz powinien. (No chyba, ze jest karlem.)

Zreszta jak Cie to zainteresowalo to Mariusz ma foty





Zmieniony przez - Kuro w dniu 2013-01-01 20:38:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kuro



Jak facet wazy mniej niz 85 kg to wazy mniej niz powinien. (No chyba, ze jest karlem.)

Zmieniony przez - Kuro w dniu 2013-01-01 20:38:38



bzdura. poczytaj trochę o BMI. dla mnie 80 kg to max co chce ważyć i się dobrze w takiej wadze czuję. co kto lubi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Sp*****l.aj. Uzywam duzych liter, znakow przestankowych i akapitow. I prawie nie przeklinam.

Kultura na 100%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kuro
Sp*****l.aj. Uzywam duzych liter, znakow przestankowych i akapitow. I prawie nie przeklinam.

Kultura na 100%.




sajderka z plastikowej butli pijesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
bzdura. poczytaj trochę o BMI. dla mnie 80 kg to max co chce ważyć i się dobrze w takiej wadze czuję. co kto lubi

Olac BMI. Bedac w swojej najlepszej formie BMI mowilo, ze mam nadwage.

Ja mowie o zdrowym rozsadku, proporcjach i kulturystyce. A takze, ze facet poweinien byc facetem. A nie wyliczeniach jakis dziwnych wskaznikow.

Na takie wyliczenia jestem szczegolnie ciety. Ot pierwsze lepsze z brzegu - jak to jestesmy krajem wysoko rozwinietym:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_państw_świata_według_wskaźnika_rozwoju_społecznego
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chleb w UK

Następny temat

English please

WHEY premium