SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poryte mariany, owlosione plecy, wszystko albo nic,to my polacy..

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153628

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
dobre hm ale powinno tak byc

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Mariusz_1979
wiesz, to nie chodzi o to gdzie kto robi zakupy czy jaki robi zawód. żadna praca nie hańbi i biednym być to też nie wstyd. ale żeby siedzieć gdzieś w obcym kraju na dupie i tylko ciągnąć benefity i nawet sie jednego słówka dziennie nie nauczyć to to jest ignorancja i lenistwo.
Musiałeś dla kogoś tłumaczyć że się tak wk***iłeś? U nas na zmywaku jest pan Stasiu. Pan Stasiu jest w IRE 15 lat i nie mówi po angielsku, dlaczego? Bo podobno nie musi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiesz, czasem ktoś tu przyjedzie bez języka ale zada sobie trud i zacznie się go uczyć i jak mówi tak mówi ale dla takich szacun. ale są zj**y że potrafią gud morning, heloł, baj , benefity, kansil haus, taks kredit. jak po 5 latach ktoś umie tylko tyle to powinni w kontenery upychać i wywozić do pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1017
Dziwny przykład Mariusz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
ps, od miesiaca nic mi sie nie chce, jakby ktos cala energie ze mnie wyssał, apety mi spadł, siły witalne mnie opuściły , niewazne ile bym spał i tak nadal spiacy i zmeczony jestem, co mi moze byc? xd

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Brak 1.3 jeżeli mnie pytasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1017
Ja też nie mowie perfect, zacinam sie czasami musze sie zastanowic, ale pisemny higher na uczelni zdalem, jeszcze czasami sie blokuje takie polaczkowe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Gifowy
Ja też nie mowie perfect, zacinam sie czasami musze sie zastanowic, ale pisemny higher na uczelni zdalem, jeszcze czasami sie blokuje takie polaczkowe...
Jeżeli nie boisz sie mowic to z czasem przestaniesz sie zacinac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1017
Mowie bardzo duzo bo na uczeli sami szkoci wiec nie ma wyjscia:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
warezz. ja się spotkałem z tym w pracy (w sumie to chyba za to polaka do biura wzieli żeby w razie czego tłumaczył). i dla większości nie mam nic przeciwko pomagać, ale trafiło się kilka przypadków że szlag trafia.
poza tym przypadki polactwa porażają. np przyszedł do nas na nocną zmianę polaczek którego złapali na kradzieży mleka z kantyny. miał wszystko w plecaku. rzecz w tym że zaj**ał wszystkie mleko jakie było na firmie (chyba ze 2 butle 4 pintowe i z 10 kartoników pól litrowych) i się supervisor zjarzył bo nie miał mleka do kawy. obczaił plecaki z wierzchu który wygląda na napchany i jak rodacy przyszli na przerwe to kazał wyciągać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chleb w UK

Następny temat

English please

WHEY premium