SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poryte mariany, owlosione plecy, wszystko albo nic,to my polacy..

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153637

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 712 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6861
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w dziale crossfit jest mój dziennik gdzieś. brzuch mi odstaje bo mam osłabione mięśnie brzucha i po prodtu bęben wydęło. to chyba kwestia medyczna może być. ide i tak w styczniu do lekarza to to wyjaśni. poza tym jak mi bf zacznie spadać to będę widział jak się brzuch zachowuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 712 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6861
a jak u Ciebie z trawieniem ? nie jesteś czasem wzdęty od żarcia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
często mam takie uczucie że jestem non stop wzdęty jak balon. i warezz, nie, nie jem gówna, ostatnio jadłem tylko orzechy, pestki słonecznika, mleko, mięso, odżywki białkowe, owoce i warzywa i jest to samo. poza tym pamiętam jak mi kiedyś mięśnie brzucha trzymały flaki, a jak teraz trzymają. tak jak kiedyś trzymały do wewnątrz, tak teraz mam wrażenie że wypychają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 712 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6861
jeżeli masz zły stan flory jelitowej to nawet jak jesz zdrowo to będziesz wzdęty. ja też tak miałem, non stop balon i pierdy po wszystkim. zrobiłem sobie małą kurację na trawienie: betaina HCl, pepsyna, probiotyk, glutamina (regeneracja nabłonka jelit) i błonnik. Po tych suplach śmiało doj**ałem 1000kcal do diety czując się lepiej niż kiedykolwiek pod względem komfortu trawienia. no i doj**ałem 6kg masy w 5 tygodni :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Wszystkiego najlepszego. Nie pijcie duzo, nie jedzcie duzo a bedzie dobrze.

Acha - umiarkowanie z postanowieniami noworocznymi, zeby potem mozna je bylo spelnic.

Ja mam swoje jedno - zmiana pracy, reszta chvj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja też mam jedno główne, i jestem o krok od tego

kriss u mnie rzecz w tym że ja nie pierdze, ale do Twojej rady może sie zastosuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
happy new year wonsate fasolowe kreatury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1017
Mariusz_1979
widzisz, sprawa nie wygląda tak prosto jak chcesz się w naszym towarzystwie obracać.
najpierw musisz wejść tutaj: https://www.sfd.pl/Poryte_mariany,_owlosione_plecy,_wszystko_albo_nic,to_my_polacy.._-t896807-s168.html#post7
i przywitać się, napisać w ilu mieszkacie na flacie, co nosisz w plecaku a na koniec musisz obrazić warezza. podpowiem Ci że najlepiej jak go spytasz jak mu się w sylwestra rzygawiny klientów rękoma gołymi do wiadra zbierało. potem myślę że ktoś Ci chętnie udzieli odpowiedzi


No to jedziemy :D
Ad.1
Siemaneczko my name is Darek, lat 19, Student na University of the highland and islands w Perth, kierunek Hospitality & Professional Cookery...
Ad.2
Niestety nie flat a bliźniak, ale w 3 osoby...
Ad.3
Powiedz mi warezz jak to jest że zgrywasz wielkiego mi tu manegiera a gołymi rękoma rzygawiny po klientach do wiadra zbierasz?


Zmieniony przez - Gifowy w dniu 2013-01-01 00:39:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gifowy


No to jedziemy :D
Ad.1
Siemaneczko my name is Darek, lat 19, Student na University of the highland and islands w Perth, kierunek Hospitality & Professional Cookery...

kłamstwo, Polacy w UK nei studiują tylko żrą fasolę, biorą benefity i robią na zmywaku

Gifowy
Ad.2
Niestety nie flat a bliźniak, ale w 3 osoby...

kolejne kłamstwo, na pewno Was tam siedzi z 10


Gifowy
Ad.3
Warezz - No offence ale muszę, opowiedz mi jak to było z tym sylwestrem? :D


słabo Ci poszło



a warezz do 11 rano nie odpisze bo jeszcze z 6-7 wiaderek z rzygami musi gołymi rękoma napełnić - taka praca managera a że ma jeszcze ze 30% fatu to brzuch mu utrudnia sprawe
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chleb w UK

Następny temat

English please

WHEY premium