SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poryte mariany, owlosione plecy, wszystko albo nic,to my polacy..

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153699

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
7me ostrzeżenie, jeszcze 8 i będzie ban
a tak na serio to ja nie chce ważyć 100kg, ja chce ważyć w przedziale 70-80 kg i mieć pare cm w bebechu mniej. teraz mam 87, chce zbić te 10 kg
poza tym to nie tylko kettlebells, to przysiady i mc z obciążeniami, to push-press i plus olimpic weightlifting.

i teraz historyjka. jak chodziłem na box to był taki murzyn, wypakowany, ale pokazuje mi go mój sparing partner i mówi: patrz, co z tego że przypakowany jak nie może rundy sparingu wytrzymać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
Super historia idz z ty. Do rozmow w toku.

No i ile lat juz chcesz zbic te 10kg 10? Xd

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Niewiem po jaki chooy chcesz z niego kulturyste? Niech sie rusza jak chce byle sie ruszal. Mi sie wydaje ze problem siedzi w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
RedForman
Super historia idz z ty. Do rozmow w toku.

No i ile lat juz chcesz zbic te 10kg 10? Xd



o co Ci chodzi? nosisz koszulke tapout a nawet sw nigdy nie ćwiczyłeś pozerze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
Skad wiesz ze nie cwiczylem? Lol

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
Wyczytales to w moim nicku czy z oleju po frytkach?

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
warezz
Niewiem po jaki chooy chcesz z niego kulturyste? Niech sie rusza jak chce byle sie ruszal. Mi sie wydaje ze problem siedzi w diecie.


racja. brzuch zaczął rosnąć odkąd zacząłem robić za biurkiem. czyli może ostatnie półtora roku, do tego doszło to że lubię słodycze i gówniane jedzenie. już to sobie odpuściłem i powoli spada, a do tego ćwicze cf, bo chce być po prostu sprawny i silny plus mieć normalną sylwetkę.
możesz mi powiedzieć na chuy mi wielka klatka albo wielki biceps? bo Ty tak chcesz wyglądać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
RedForman
Super historia idz z ty. Do rozmow w toku.

No i ile lat juz chcesz zbic te 10kg 10? Xd


10 lat temu to ja ważyłem z 57kg i miałem 75 w pasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
RedForman
Skad wiesz ze nie cwiczylem? Lol


bo na swojej fotce wyglądasz jak jakaś zapasiona osypką p świnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i co, zatkauo?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chleb w UK

Następny temat

English please

WHEY premium