SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poryte mariany, owlosione plecy, wszystko albo nic,to my polacy..

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153632

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
U nas się na to mówiło "Czeski DJ"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
No wlasnie o to mi chodzi.
4 razy w tygodniu plus free gym.

Dasz rade? Masz czas na to?
A kto bedzie robil overtimey? Same sie zrobia?

6 dych to sporo. Ale wyposazenie plus trener brzmi niezle. Jakbym mial cos takiego pod nosem to bym sprobowal.

kriss - czy jest jak spiewal klasyk?

"...krotko z przodu, dlugo z tylu.
I wasy na przedzie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
warezz
Dieta do tego czy narazie tylko silownia?


dieta na ile mogę. odstawione słodycze i inne ch**ostwo, no ale np do roboty często kanapki itp. 2-4 x dziennie 25g odżywki białkowej na mleku, codziennie owoce, jak mam wolne i jestem w domu i mam czas zrobić jeść to jedzenie jest lepsze, bo staram się więcej warzyw, coś na nieprzetworzonym mięsie typu kura albo wołowina, plus np biały ryż albo brązowy makaron. kalorii nie licze, jem ile organizm się domaga ale myśle że 2500-3000 kcal nigdy nie przekraczam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
No jeżeli sie redukujesz to nie szalej z tymi warzywami i ryżem. Odżywke bierz najlepiej do roboty zamiast kanapek jeżeli nie możesz porządnej szamy w pudełko wrzucić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kuro pracuje 4 on 4 off, średnio wychodzi 38h na tydzień. overtime tylko jak zmiennik idzie na urop czyli 20 dni w roku. więc w dni 4 on tylko zwykły trening w 4 off trening plus free gym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
A mowiles, ze nie jesz slodyczy...

Olej kanapki. Kup tunaka "no drain, less mess". Z ryzem, oliwa z oliwek. Wdupczasz i nie masz wyrzutow sumienia.

Wogole - ile wazysz? 75 kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a i tak, będę miał czas, chyba że znów coś mi się w życiu pop******i, zawsze jak zaczynam regularnie chodzić i coś uprawiać to coś się zyebie, a to strata pracy, a to znowu coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kuro
A mowiles, ze nie jesz slodyczy...

Olej kanapki. Kup tunaka "no drain, less mess". Z ryzem, oliwa z oliwek. Wdupczasz i nie masz wyrzutow sumienia.

Wogole - ile wazysz? 75 kg?


bo nie jem słodyczy. co do diety to niestety ale szaleś z kasą nie mogę.
ważę jakieś 78-80kg na ok 20%bf a ten brzuch jest tak wydęty chyba przez osłabione mięśnie brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Mariusz_1979
Kuro pracuje 4 on 4 off, średnio wychodzi 38h na tydzień. overtime tylko jak zmiennik idzie na urop czyli 20 dni w roku. więc w dni 4 on tylko zwykły trening w 4 off trening plus free gym


...eeeee.... 38 godzin? To tyle co nic.

Czyli powinienes dac rade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ide szykować żarcie na jutro. banany, jabłka, śliwki, udo kury, jakieś kotlety, myśle co jeszcze
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chleb w UK

Następny temat

English please

WHEY premium