SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poryte mariany, owlosione plecy, wszystko albo nic,to my polacy..

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153670

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Kuro
Warezz - nie badz pies ogrodnika. Swoja droga - Ty zdaje sie ogarniasz ten nowy system powiadomek. Jak nastawic, zeby przychodzilo od razu na maila, ze ktos odpisal w temacie (tzn. tak, jak bylo kiedys)?

W ustawieniach profilu masz opcje powiadomek. naprawde wam nie odpowiada nowy system? Dla mnie bomba, wyłączylem wszystkie info na maila bo tylko mi telefon zasmiecało a tak wchodze i na górze na czrwono ładnie wszystko ;)

@natka Żyj tak aby każdy kolejny był tym jedynym to będziesz się dobrze bawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krisss_zaw

natka, przydały Ci się Twoje studia w holandii ? coś czuję, że chyba zrobię podobnie, tylko obawiam się, że z Polskim dyplomem za wiele nie zdziałam, a nie chciałbym oo studiach sprzątać rzygowin gołymi rękoma



trzymaj się od warezza z daleka a źle nie będzie
warezz stara się o "proper customer service" więc sprząta te rzygi, pisał mi na priva że raz pijanemu klientowi musiał jajka myć bo sie klient zaszczał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i korzystając z okazji chciałbym przeprosić moich fanów za moje nieobecności, ale ostatnio dużo pracuje plus chodze po pracy na siłke. i pierwszy dzień wolny będę miał w dniu końca świata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@ warezz kolejnego nie będzie, postanowiłam żyć na własną nogę (napisałabym, że na rękę, ale tego obiecać nie mogę )

@ Mariusz: w ramach przeprosin musisz każdemu przyznać soczystego SOG'a i odmówić dziesięć zdrowasiek w drodze z pracy na siłkę

P.S. Majowie się pomylili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Mariusz_1979

warezz stara się o "proper customer service" więc sprząta te rzygi, pisał mi na priva że raz pijanemu klientowi musiał jajka myć bo sie klient zaszczał

Powtarzasz się pulpet. Coś powiedziane raz jest śmieszne, powtarzane codziennie jest żałosne.

Mariusz_1979
i korzystając z okazji chciałbym przeprosić moich fanów za moje nieobecności, ale ostatnio dużo pracuje plus chodze po pracy na siłke. i pierwszy dzień wolny będę miał w dniu końca świata


Po co ty chodzisz na siłownie? Chłopców w przebieralni oglądać? Daruj sobie, nie dasz rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A może dołączył do grona podglądaczy damskich pup w getrach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
natka
A może dołączył do grona podglądaczy damskich pup w getrach?
Oby damskich...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakby chciał oglądać męskie, to by wybrał NL zamiast UK

A tak zmieniając z lekka temat, też Wam się tak nie chce jechać na święta do PL? Czy w ogóle się nawet nie wybieracie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
zeby nie kobieta to bym sie mocno zastanowil nad przyjazdem, a tak jade na 3 tygodnie. W listopadzie po 11 dniach wrocilem 2x chudszy, ciekawe jak teraz po powrocie bede wygladal

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dwa razy chudszy to będzie portfel po trzech tygodniach w PL
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chleb w UK

Następny temat

English please

WHEY premium