SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poryte mariany, owlosione plecy, wszystko albo nic,to my polacy..

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153663

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo miłość nie istnieje haha teraz mnie wszyscy zlinczują więc już mnie nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
1)Nayebaliscie 5 stron a nic nie napisaliscie
2)Natka z tym twoim podejsciem to ty sobie p***e znajdziesz a nie faceta
3)Nienawidze treningu nóg bo zawsze chce mi sie rzygac
4)Nic nie ma w TV
5)To pójdę pograć na ps3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
warezz a dla mnie nogi jak zacząłem robić crossfit na siłowni poszły z 2 cm do przodu w udzie i conajmniej 0,5 cm w łydzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388263
ten krossfit ta sa te skoki tance ze sztanga pompki itd?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
warezz
1)Nayebaliscie 5 stron a nic nie napisaliscie



dzień jak codzień

warezz

2)Natka z tym twoim podejsciem to ty sobie p***e znajdziesz a nie faceta



jakiego znajdzie z takim będzie żyła . współczuję podejścia że miłości nie ma.

warezz

3)Nienawidze treningu nóg bo zawsze chce mi sie rzygac



zaraz powiesz że to ja zacząłem o rzyganiu

warezz

4)Nic nie ma w TV



przestałem tv oglądać kilka lat temu bo nigdy nic nie ma (chyba że ktoś lubi oglądać programy typu "chwila dla d****a", "ćpuny tańczą pod mostem" "żule ślizgają się po lodzie na rzece", "wielki brat czyli pokaż jakim jesteś ciulem" itp). jak obejrze tv z godzinę w tygodniu to max


Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2013-01-07 22:50:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1017
Wy jeszcze nogi robicie?!
Ja już spodni nie mogę kupić...
I wyszło na to, że chyba musze kupić Corse
I tak chcą jakoś 2k GBP za rok...;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lordknaga
ten krossfit ta sa te skoki tance ze sztanga pompki itd?


tak. tańce ze sztangą jak to nazywasz to są martwe ciągi, przysiady, przysiady przednie, przysiady z ciężarem na głowie, push-press, olimpijskie podnoszenie ciężarów i jeszcze parę innych. do tego dochodzą ćwiczenia wydolnościowe, biegania, robienie obwodów na czas, podciąganie, skakanie na skakance, burpees, kettlebells i wiele innych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gifowy
Wy jeszcze nogi robicie?!
Ja już spodni nie mogę kupić...
I wyszło na to, że chyba musze kupić Corse
I tak chcą jakoś 2k GBP za rok...;/


no tu małolatów tak się traktuje niestety. a wszystko przez chłopców wyścigowców którzy do saxo z silnikiem 1,1 wrzucają jako wydech rynne i się tym "ścigają" i przez pajacowanie typu stłuczka 5mph i pajac wysiada z auta i sie trzyma za szyje i płacze że ma whiplash.
gdyby nie te ich solicitors co za whiplashe wyciągają kasę to by ubezpieczenie było dużo niższe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gifowy
Wy jeszcze nogi robicie?!
Ja już spodni nie mogę kupić...


wiesz że już i dla mnie się ten problem zaczyna? jeansy 32/32 albo nawet 34/34 mają nogawki szyte na udo max 60-62 cm, ja już podchodze pod 60 w udzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1017
Jestem wk***iony nieziemsko w Polsce jeździłem MB 2.5 170km i BMW e39 2.8 190km, a tu mam wypierdkiem jeździć? ;/
Nie ścigam się ale lubię mieć zapas mocy, dobre wyposażenie a w tych małych tego nie ma...
a co ja mam powiedzieć jak na udzie po treningu ponad 70? xD
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chleb w UK

Następny temat

English please

WHEY premium