SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poryte mariany, owlosione plecy, wszystko albo nic,to my polacy..

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153566

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
nawet nie po, bo juz sam wyjazd do tego prezenty itp to masakra...

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nie lubie do PL jeździć. gdyby nie rodzina to by tam moja noga nigdy więcej nie postała. o ile Polska jako kraj i tradycja jest fajna to połowa ludzi to zwykłe zawistne k***y a politycy tak zj**ali ten kraj że się zastanawiam czy Brunon K nie miał racji, z tym że szkoda byłoby niewinnych ludzi którzy ucierpieliby w zamachu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a i krótka riposta na koniec dnia: warezz srarezz
dziękuję za uwagę.
dobranoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pocieszyliście mnie bo już myślałam, że tylko ja taka czarna owca, że jakbym mgła to bym wcale nie jechała na święta do PL

I znów babcia będzie za mną ganiała z talerzem (każdy kto ma babcie, zrozumie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 712 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6861
jakoś Wam się nie dziwię, mimo znajomości całej historii Polski, szacunku dla przodków itp. chcę wiać z tego kraju jak tylko nadarzy się okazja. niedawno na jakimś ultraprawicowym blogu ktoś napisał, że standardy życia społecznego i politycznego w naszym kraju nawiązują do standardów krajów 3 świata azji i afryki. cóż, trudno się z tym nie zgodzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krótko i na temat:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Mariusz_1979
a i krótka riposta na koniec dnia: warezz srarezz
dziękuję za uwagę.
dobranoc
Też już było. Rozczarowujesz mnie tłusty zadzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
warezz
Mariusz_1979
a i krótka riposta na koniec dnia: warezz srarezz
dziękuję za uwagę.
dobranoc
Też już było. Rozczarowujesz mnie tłusty zadzie


więc chyba rozczarowujesz sam siebie, bo nazywasz mnie grubasem od kilku dni a swojej fotki nie wklejasz bo pewnie wyglądasz jak maskotka michelina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Nie rozczrowuje mnie żeś leszcz bez formy ale to że się powtarzasz A tak serio to jak idzie powrót na siłkę? Robisz splita czy FBW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O właśnie! Mariusz dobrze mówi, gdzie są fotki Panowie???? warezz, Kuro???? Ja swoją dzielnie wkleiłam, Mariusz podał link do swoich, zatem proszę się nie wstydzić
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chleb w UK

Następny temat

English please

WHEY premium