SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poryte mariany, owlosione plecy, wszystko albo nic,to my polacy..

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153662

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1017
Nie chcę tego ale pewnie wiesz jak jest, niby ufasz ale idzie do klubu z koleżankami i mimo wszystko Ci to nie pasuje, a jak byłeś na miejscu to mogła iść i był luz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
natka
Hehe Gifowy, ja w ten sposób pogoniłam trzech kolesi.... Jeden wyjechał do Japonii i się rozyebao, drugi siedział w Norway i to samo, trzeci w Belgii i już na samym wstępie jak dowiedziałam się że wyjeżdża powiedziałam mu NARA. Związki na odległość nie istnieja!!!!!
Ty, a co oni tak wszyscy przed tobą spyerdalają?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
warezz
natka
Hehe Gifowy, ja w ten sposób pogoniłam trzech kolesi.... Jeden wyjechał do Japonii i się rozyebao, drugi siedział w Norway i to samo, trzeci w Belgii i już na samym wstępie jak dowiedziałam się że wyjeżdża powiedziałam mu NARA. Związki na odległość nie istnieja!!!!!
Ty, a co oni tak wszyscy przed tobą spyerdalają?


Przynajmniej bezrobocie w PL zmniejszyłam!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1017
Chce przyjechać w czerwcu ale nie czuję się na tyle pewnie finansowo jeszcze żeby utrzymać mieszkanie i nas, chyba, że się coś zmieni, może dostane robotę gdzieś w klubie, albo hotelu czy coś...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paczajcie i się cieszcie, że jesteście narodem wybranym



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
natka
Paczajcie i się cieszcie, że jesteście narodem wybranym




Byłoban
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Gifowy
Chce przyjechać w czerwcu ale nie czuję się na tyle pewnie finansowo jeszcze żeby utrzymać mieszkanie i nas, chyba, że się coś zmieni, może dostane robotę gdzieś w klubie, albo hotelu czy coś...
Utrzymuje to sie swoje dzieci, panna bedzie siedziec ci na łbie a ty bedziesz kasę wykładał? Zwariowałeś chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
natkaa bylas z japonczykiem co ty msz takich krajowych chlopakow?lol

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
gif popieram warezza co ty sponsor jestes ?potem laska znajdzie drugiego a ty w plecy bedziesz pamietaj nigdy nie wierz kobieta

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@warezz kiedy było???? chyba musiałam zasnąć akurat

@zanett25 on był polakiem ale wyjechał do Japonii chooy wie w sumie po co, pewnie spyerdolil przede mną tak jak to warezz tu zgrabnie określił

@Gifowy słuchaj się zanett25 - nigdy nie ufaj kobiecie!

Zmieniony przez - natka w dniu 2013-01-06 21:40:29
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chleb w UK

Następny temat

English please

WHEY premium