SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poryte mariany, owlosione plecy, wszystko albo nic,to my polacy..

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153593

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1017
Okazyjnie tak, jeśli jestem na cyklu, nie pije wcale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
ja nie pije od 6dni

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To zaczniesz dobra marjany, ja już w obłokach więc branocdo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
ogolnie martini wino biale

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1017
Ja nie pije od 2 miesięcy...
Branoc Natka :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
ja tez tylko na sylwestraa albo okazje

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
ja chodze spac po 00.30 codziennie i budze sie o 7 rano codziennie na bieganie nie chodze do pracy moge spac do krorej chce ale po co marnowac sie w domu

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
natka
Bierz nocny, nielimitowany dostęp do nayebanych panienek


robiłem za barem parę lat na part time i coś niecoś mogę powiedzieć:
jak byś robił na full time to najgrosze co może być. praca na splity, gdzie z okienkiem 2h jak masz daleko do domu to i tak nie masz co zrobić, głupie godziny pracy, typu poniedziałek 3-10, wtorek 11-5 itd a przy piątku i sobocie np 17-2 rano, wcześniejsze odsyłanie do domu, bo nie ma gości (mniej kasy), albo stanie i ściemnianie przy szefostwie że coś niby robisz.
co do naj**anych panienek, to pomijając że jestem żonaty i żony nie zdradzam, to stojąc za barem trzeźwy bym się brzydził takiej pijanej "panienki" kijem tknąć. myśli to to około północy że jest atrakcyjne jak żre kebaba z umazaną majonezem mordą. NIE. atrakcyjna to była jak wychodziła z domu na trzeźwo
poza tym klienci buraki - rzadko mi się tacy zdarzali ale bywało. i z moich obserwacji to najbardziej chamskie są te angielskie, grube, 40lat+, łyse karły co mają po 160 cm (kto mieszka w uk wie że pełno tu ludzi o niższym wzroście, znacznie więcej niż w pl). pewnie całe dzieciństwo kopani w dupe starają sobie odbić na stare lata

praca ma też swoje plusy: wyrabiasz znajomości z normalnymi ludzmi, no i uczysz się języka, co do języka to zayebista szkoła językowa, zwłaszcza jeśli idzie o zrozumienie akcentów ludzi z różnych części uk

generalnie to po kilku latach zmieniłem nastawienie do ludzi. każdego mam za chama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1017
Kusi mnie ten bar mocno... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
generalnie fajnie wspominam bar, ale tylko dlatego że to był part time piątki i soboty
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chleb w UK

Następny temat

English please

WHEY premium