SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poryte mariany, owlosione plecy, wszystko albo nic,to my polacy..

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153573

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Zanett - dzien dobry to do mnie? W kazdym razie dzien dobry. Tak sie cykam, ze jeszcze Twoje foty przegapie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Mariusz - rozwin temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nawet nie mam ochoty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
No nie wstydz sie dawaj

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od prawie dwóch lat zajmuje sie forexem i rynkami surowców, teoretycznie wiem jak grać ale w praktyce jestem do dupy, bo mam chciwe usposobienie. mam teraz dobry system który teoretycznie daje mi ok 30% zysku miesięcznie. ale tylko teoretycznie. w handlu zawsze masz zyski i straty, ale liczy się końcowy wynik. niestety w moim przypadku ciężko mi się pogodzić ze stratami i wtedy zaczynam robić naprawde głupie błędy. no i dziś zrobiłem. 70% konta poszło się j**ać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
graj na demo tak dlugo az bedziesz egzekwowal jak maszyna, innych porad nie mam

przestan tez marzyc o 30

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
o30% miesiecznie, pomysl najpierw o dlugofalowym systemie, ktory egzekwujesz raz dizennie przez 5 min, dopiero po miesiacach egzekwowania tego pomysl nad daytradingiem, skaczesz na gleboka wode jak nie umiesz plywac, idz na brodzik, zawodol sie inwestycja a nie hazardem a potem poszerzaj swoje loty. Nie odwrotnie

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co gorsza zawsze robię głupie błędy i to są zawsze te same błędy.
gdybym nie miał dziecka i żony to miałbym to w dupie, ale chcę im zabezpieczyć stabilność finansową. zawsze jak wtapiam czuję się jakbym zawiódł rodzinę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
leyus rzecz w tym że system jest dobry i ludzie na nim się bogacą, ja mam problemy z psychiką nie systemem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kwota jaką dziś straciłęm jest mała, ale bardzoej mnie dołuje to że znów dałem dupy.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chleb w UK

Następny temat

English please

WHEY premium