SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polacy w Galway

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3736

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 294
Witam. Czy jest na forum ktos z Galway? Planuje zapisac sie na silownie. Od jakiegos czasu cwicze w domu ale przestalo mi to wystarczac. Czytalam wczesniejsze opinie kolegow z sfd o Galway City Gym i rozwazam zapisanie sie do tej silowni. Wazne jest dla mnie to czy znajda sie tam osoby, ktore w kompetentny sposob beda mogly udzielic mi porad w kwestii treningu czy raczej przed zapisaniem sie powinnam sama sie zatroszczyc o plan treningowy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38
Kolego a Ty gdzie chodzisz na siłownie ?? Kurde bo ja bez kumacji jestem... Ta siłownia o ktorej mowisz z Polskim klimatem to jest zółtego koloru ?? tam jest równiez Boxing ?? chcial bym chodzic na silownie bo w Polsce zaczelem a nie chce przerywac :) Dzieki za odpowiedz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3634
Bedziesz musiala chyba sama sie o to zatroszczyc, bo o dobrych trenerow w Galway ciezko. Na sfd znajdziesz wiele gotowych planow.
Duzo ludzi poleca Kingfishera, nowe maszyny, duzo maszyn aerobowych, biezni, itd., dodatkowo masz tez basen. Ja chodze do Peak Physique, troche stara, ale jest wszystko co potrzeba no i nie ma tłoku, tania i blisko centrum. NRG podobno tez jest ok, ale nie znam.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
giszman(mr sfd ) jest z galway pracuje tam w sklepie z suplementami z tego co wiem tening i diety tez pomaga ulozyc napewno kwestia dogadania

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Dokladnie giszman jest z Galway zglosic sie do niego napewno pomoze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 294
Dzieki Iska i Panowie! Strasznie mi ciezko cokolwiek wybrac z tego calego potoku informacji. Potrzebuje, zeby mnie "obejrzal" ktos doswiadczony i cos doradzil. Mam wrazenie, ze trening, ktory stosuje przestal przynosic efekty.... Jak moge namierzyc Pana Giszman?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 294
A ok, juz wiem ;) Dzieki raz jeszcze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
pielegnica ja mieszkam w Galway i ćwiczę na Galway City Gym, na pewno jest to świetna siłownia jeśli ktoś szuka właśnie "siłowni" a nie fitness clubu chociaż jest tam również sporo sprzętu typu bieżnie, stepery, rowerki stacjonarne itp.
Wpadnij któregoś dnia najlepiej po południu lub wieczorem do GCG i sama sprawdź, jeśli o chodzi o dobrego instruktora to pytaj o Davida, chłopak zna się na rzeczy i bywa tam właśnie o tych porach.Sam również chętnie pomogę w treningu

Ja osobiście prowadzę sklep z odżywkami w centrum ,Vitamin Shop ( 7 Francis Street- między pocztą o sądem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 294
Hej, swietnie, napewno sie pojawie w GCG. Bardzo dziekuje za wskazowki i odwiedze Cie ktoregos dnia w sklepie to moze uda mi sie wyludzic cenne rady w kwestii treningu i diety:) Czy sklep, w ktorym pracjuesz sasiaduje z salonem Hawana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
czuje miete

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Ech Łukasz Ty to od razu podtekstu się doszukujesz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

prohormon

Następny temat

Co polacy nie wymysla

WHEY premium