SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poryte mariany, owlosione plecy, wszystko albo nic,to my polacy..

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153708

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kuro
a dziewczyny niech oceniaja.



Jestem za!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
A jak skonczymy to wam Natka i Zanett zorganizuje konkurs bikini
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
warezz
A jak skonczymy to wam Natka i Zanett zorganizuje konkurs bikini


tego to już nie jestem taka pewna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Walki w kisielu? Miss mokrego podkoszulka? Fitness? Choose your destiny!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Walka w kisielu online hmmmm

Ale to drugie już bardziej sen(k)sowne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
E tam online. Jabyscie oglosily ze zawalczycie to bym na tym forum pewnie momentalnie zebral £20K od sponsorow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
Hejka kuro warezz natka i mario boss,a pnowie jestem z checi ocenie naszego bosa ,a co do moich fotek to wkleilam jak sie ma oczy w D..pi.....to sie nie widzi .Daawaj foty manius bo z dziennika wkleimy.

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to mnie zaskoczyłeś

zanett25
Hejka kuro warezz natka i mario boss,a pnowie jestem z checi ocenie naszego bosa ,a co do moich fotek to wkleilam jak sie ma oczy w D..pi.....to sie nie widzi .Daawaj foty manius bo z dziennika wkleimy.





Mały offtop: czy wyjeżdżając za granicę zgłaszaliście ten fakt do swojego urzędu miasta?

Bo mam dylemat - jestem zameldowana ciągle w Polsce pod adresem rodziców (na ten adres jest dowód i prawko) i jestem też zameldowana w NL. Dzwoniłam do skarbówki i powiedzieli mi, że nie muszę tego zgłaszać w urzędzie skarbowym o ile nie wyjechałam na stałe (a chooy wie czy wyjechałam na stałe, czy nie). Nie wiem tylko jak ma się to do UMiG - generalnie od wczoraj obowiązują jakieś nowe przepisy w tym zakresie, ale wyjazd powyżej 12 miesięcy podlega pod jakieś unijne normy.... łeb mi już pęka jak o tym czytam na różnych forach, bo ile osób, tyle odpowiedzi....

Ktoś mądry zabierze głos w tym temacie?

Zmieniony przez - natka w dniu 2013-01-02 20:10:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
Kuro siemka milo cie znowu widziec,a tak ogolnie to dopiero powoli sie urzadzam masakra sie przeprowadzic przed swietami ,duzo roboty na mojej glowie.Postnowienia na nowy rok to zyc zdrowiej ,zarobic wiecej,cwiczyc wiecej i marzy mi sie moj szesciopak na brzuszku z powrotem ,takze walka jest wielka .Mam nadzieje ze sie nie poddam.

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
warez wybieram walke w kisielu lol

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chleb w UK

Następny temat

English please

WHEY premium