SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poryte mariany, owlosione plecy, wszystko albo nic,to my polacy..

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153673

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1017
Był wypadek na terenie uczelni (moja mama tez studiuje dodatkowo), obcas utknął w dziurze na pomoście prowadzącym do drzwi, no i kostka wyrwana se stawu i jakieś tam jeszcze złamanie do tego kilka śrub i płytka tytanowa w stopie, 2 tygodnie w szpitalu, do teraz w domu rehabilitacja, problemy z chodzeniem(kule) co za tym idzie nie może wykonywać zawodu, a jest samo zatrudniona, i jest ubezpieczona od bezrobocia, oraz od wszelkich urazów, pobytów w szpitalu etc.
I tu pojawia się problem, cały czas chcą jakieś nowe dokumenty, jak tylko wyślemy to co chcieli ostatnio to znajdują coś nowego, i na każdą ich odpowiedź czekamy 2 tygodnie, co jest chore przy takiej składce nie muszę chyba mówić, że przez to cienko stoimy z finansami, bo 600 funtów na jedzenie mieszkanie itd. na 4 osoby to trochę mało, zwłaszcza jak się patrzy an mój bilans kaloryczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znów mały offtop

Czy uważacie że wyjazd na wakacje samemu to dobra sprawa? Jako zagorzały singiel nie mam zamiaru szukać na siłę znajomej/znajomego który mi będzie marudził że tu za drogo, tam nie dobrze, a tu jeszcze gorzej, a Itaka ma teraz promocję "Single nie płacą" czyli pokój jednoosobowy jest w takiej samej cenie jak normalnie płaciłaby osoba za dwójkę. Promocja jest do 18 stycznia... więc czasu mam niewiele na przemyślenia

Ktoś coś doradzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
natka wez kolezanke

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zanett25
natka wez kolezanke


A co, chcesz jechać?

W zeszłym roku byłam z qmpelą, ale jej sytuacja finansowa uległa zmianie i raczej ciężko znaleźć teraz kogoś kto wywali jakieś +/- 5kPLN za leżenie na plaży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
A nie bedzie Ci sie nudzilo samej? Czy tez moze darling aj lov ju?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388263
nie bedzie jej sie nudzilo, angry birds starwars wyszlo!

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388263


http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy mi się zdaje czy lordknaga nie spełnił marjanowych wymogów (zanett25 interweniuj!!!!) i wyskoczył niczym Filip z holenderskich konopi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Jedz sama, jezeli nie masz problemow z nawiazywaniem kontaktow to szybko sobie znajdziesz towarzystwo. Ja to bym tak wyskoczyl na kilka dni zupelnie sam bez nigoko w promieniu 100km
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
natka jade z toba napisz gdzie i kiedy i ile.LORD sogi dla kazdego i 10f na moje konto .Warezz wyjedz sam odpocznij ja rok temu bylam na sunrise party w kolobrzegu sama bez drugiej polowy.

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chleb w UK

Następny temat

English please

WHEY premium