SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poryte mariany, owlosione plecy, wszystko albo nic,to my polacy..

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153586

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1017
Nie no, tylko trochę się krępuje, mam trochę kumpli w waszym wieku ale mimo wszystko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gifowy
Nie no, tylko trochę się krępuje, mam trochę kumpli w waszym wieku ale mimo wszystko...


przestań, ja w Twoim wieku miałem kolegów co mieli po 50 lat i byłem z nimi na Ty.
sie liczy szacunek dla drugiego człowieka a nie tytuły.

co do ubezpieczenia w AVIVA, co masz z nimi za problem?
bo jestem u nich ubezpieczony na 40 lat (30 funtów miesięcznie) razem z żoną i jak jedno kopnie w kalendarz to drugie otrzymuje ok 220k. za 40 lat będzie to warte 1/4 tego co teraz bo inflacja zje wartość pieniądza. obyśmy nigdy nie doczekali momentu że będziemy musieli robić claima, ale wolę zabezpieczyć przyszłość rodziny i nie chcę się w grobie przewracać bo mnie bezpieczalnia w ch**a wyrobiła i żona z dzieckeim nie mają za co żyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gifowy, nie masz innych problemów?

BTW, w pewnym wieku różnica kilku lat w tą czy w tamtą nie robi już takiej wielkiej różnicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
natka


BTW, w pewnym wieku różnica kilku lat w tą czy w tamtą nie robi już takiej wielkiej różnicy



dokładnie. warezz jest 2 lata młodszy ode mnie ale nie przeszkadza mu to w okazywaniu dla mnie braku szacunku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1017
Natka wiem bo miałem jeszcze niedawno kobietę w Twoim wieku praktycznie

No płacę tzn. moja rodzicielka, 50 funtów miesięcznie, i straszne problemy robią z wypłatą, wypadek był pod koniec września a oni jeszcze nie zapłacili...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
50 miesięcznie? to co to za ubezpiecznie?\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mariusz_1979
50 miesięcznie? to co to za ubezpiecznie?\


"Płać więcej, dostaniesz mniej (albo wcale)" Aviva na życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam tylko na wypadek śmierci. te na wypadek śmierci lub kalectwa za tę samą cenę oferują tylko ułamek kwoty tego co masz z ubezpieczenia na samą śmierć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1017
Moja mama ma dla wszystkich synów po 100 tyś. jeśli coś się stanie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a tak z ciekawości, możesz opisać dokładniej co się stało i w jaki sposób AVIVA utrudnia Ci życie? jak nie chcesz na forum to możesz wysłać info na priva.
lece spać, pozdro
wczoraj na cf uszkodziłem prawe kolano a dziś jeszcze poprawiłem, coś się boję że będzie ciężko. powiedziałem dla trenera powiedział że będzie mi dawał ćwiczenia zastępcze.
to dobranoc, trzymajcie się
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chleb w UK

Następny temat

English please

WHEY premium