SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poryte mariany, owlosione plecy, wszystko albo nic,to my polacy..

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153629

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Duzo hoteli w Szkocji ma zakwaterowanie a w Takim Edynburgu to robi zaj**ista roznice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1017
Robi roznice, ale nie jak masz panne i dzieciaka bo ich raczej juz nie beda chcieli zakwaterowac.

Zmieniony przez - Gifowy w dniu 2013-01-01 04:41:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Piepszone nolife y. Nie ma to jak zrobic piec stron spamu w noc sylwestrowa, nie?

Nie rozumiem czemu ludzie pala trawe. Wczoraj kolega lekko sie zjaral. I od razu kleja mu sie oczy. Jako dobry samarytanin poczestowalem go pro plusem. Wzial dwie tabletki, czyli 100 mg coffy i poszedl spac jak dziecko.

100 mg i pojsc spac.... Patrzylem i nie wierzylem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1017
Palacz palaczowi i trawa trawie nierowna, z racji tego, ze nie pije a cos trzeba miec z zycia to pale...

Orientuje sie ktos moze jaki jest koszt lokalu okolo 250-300m w centrum Edynburga? Bo szukam szukam i nic ;c
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Uderz w stol....

Ja nie pale. Zazywasz - przegrywasz. Co do alkoholu to zyje w pelnej zgodze z naszymi narodowymi tradycjami.

Nastepnym razem - jak pragne zdrowia - kolega obudzi sie z ogolona glowa. W dziwne wzorki. I jakos smiesznie pomalowana twarza. A jak nie bedzie pamietal co sie stalo - to zawsze beda zdjecia na FB.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kuro uwierz lub nie, ale ja mogę wypić ze 3 kawy przed snem i iść spać. zasne jak tylko przyłożę głowę do poduszki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Tzn. ja poruszam nieco inny aspekt.

Po co wbijac na impreze, by zaraz o 10 - tej zasnac? Tzn. zajarac i zasnac. Potem zalegac gdzies na fotelu i tyle.

Zreszta mam flashbacka. I dawno, dawno temu byla podobna sytuacja.

Tzn. paru znajomkow po trawie szlo spac. I wtedy tez sie skonczylo glupimi zartami. Musze poszukac fot, gdzies je musze miec jueszcze.

Czyli chcesz spac - spij w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
racja
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chleb w UK

Następny temat

English please

WHEY premium