SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poryte mariany, owlosione plecy, wszystko albo nic,to my polacy..

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155512

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zanett25
Fajana muza dobre after party dj kozacki na plazy cieplo ,desperados pod nosem obiaadek pod nosem morze cos pieknego powtorzylabym za rok ale nie moge bo na wesele jade .Fajne wspomnienia do dzis patrze na filmiki z kolobrzegu cieplo bylo i przyjemnie.polecam.


Byłam trzy razy i za każdym razem lało, wiało i w p***.uuuu kosta! Ale i tak nie żałuję wspomnienia to najważniejsze co nam pozostaje hehe

zanett25: połowa czerwca, Madera, koszt zależy od hotelu ale koło czwórki trzeba liczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15591
j

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15591
natka na ile? to moze pojde

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15591
a ty wogole gdzie mieszkasz?

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15591
natka napisz cos o sobie lol

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślałam o dwóch tygodniach, ale zależy na ile czasu urlop mi dadzą A na ile Ty byś mogła jechać?

Mieszkam w NL, a w Polsce zach-pom Ty wiem że UK, a w PL jakie rejony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15591
moze pojedziemy zobacze w planerze jak na ktotko to raczej mam szanse na dluzej nigdy.

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15591
wielkopolskie a tu w uk

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15591
ja mysle ze jest to do ogarniencia napisz na priv detale co i gdzie i jak ja tu posprawdzam i bedzie spoko

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zanett25
natka napisz cos o sobie lol


coś o sobie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chleb w UK

Następny temat

English please

forma lato