SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poryte mariany, owlosione plecy, wszystko albo nic,to my polacy..

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153657

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
natka
Tylko jaki? Zna ktoś i może z czystym sumieniem polecić dobrego whiskacza? Ja się nie orientuję, bo jeszcze za młoda jestem na polubienie tego typu alko
Ja ci moge cos polecic ale czy on napewno doceni wysoko jakosciowy trunek? Ja w swoim czasie wozilem ojcu i tesciowi roznorakie alkohole az zobaczylem jak tesc otwiera Glenfiddich 18 jak nam sie Bols skonczyl i sie zrazilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Akurat jeśli o trunki chodzi, to fader lubi pić whiskacza na czysto (to taki jego sobotnio-wieczorny rytuał) więc doceni na pewno coś dobrej jakości Doczytałam, że najlepiej, aby whsiky była typu malt (słodowa), a nie blend...

@Kuro, to jak, będziesz frytkownicem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
natka - juz mialem Ci odpisac, ale sie w pore ugryzlem w jezyk. Spieradla i f.off - to mi przyszlo pierwsze na mysl. Potem, ze ok. Bede frytkownica,jak Ty bedzie blow- erem. Ale niestety - z mojego doswiadczenia wynika, ze dziewczeta nie czytaja dowcipow. I nie rozumieja ironii w working class zartach....

Co wiecej - maja tendencje do obrazania sie!!! (sic!)

W kazdym razie powiem tak - czytajc opisy - dogadalbym sie z Twoim Ojcem.

------------

Swoja droga przypomina mi sie pewne zdarznie. Tzn. a propos wiskacza.

Tak sie zdarzylo, ze cos tam zawdzieczalem pewnemu Lotyszowi. Kupilem whiskey. No i uderzam do niego na chate.

On wzruszyl ramionami, skinal na zone. A ona podala kilonki....

No i zrobilismy b. dobre whiskey jak zwykla flaszke, przepijajc cola...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kuro
natka - juz mialem Ci odpisac, ale sie w pore ugryzlem w jezyk. Spieradla i f.off - to mi przyszlo pierwsze na mysl.




Nawet jak byś tak napisał - forum służy do podzielania się własnymi opiniami, więc nie widzę potrzeby cenzurowania myśli

A co do obrażania się - zwykle to ludzie obrażają się na mnie, bo nie rozumieją moich żartów

I mogę być nawet blowjoberem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
A co do obrażania się - zwykle to ludzie obrażają się na mnie, bo nie rozumieją moich żartów

Czyli jest tak jak myslalem - zlosliwec. Dlatego chlopa nie mozesz znalezc....



I mogę być nawet blowjoberem

Teraz mam dysonans poznawczy. Nie wiem czy Cie hejtowac czy Ci sie oswiadczyc....


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Problem leży głębiej - ja po prostu nikogo nie szukam

You either love me or hate me there is no in between...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
natka
Problem leży głębiej - ja po prostu nikogo nie szukam

Poza frytkownicem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No, niech będzie

Ty warezz siedzisz w Irlandii, próbowałeś Bushmills'a? Bo nie wiem czy się nada...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 712 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6861
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
natka
No, niech będzie

Ty warezz siedzisz w Irlandii, próbowałeś Bushmills'a? Bo nie wiem czy się nada...


Zarzadzam Barami w Irlandii od 7 lat wiec probowalem wszystkiego
Bushmills zielony to jest to czego szukasz


krisss_zaw
warezz spija tylko to co zostanie po klientach

Nie spoufalaj sie bo swin z toba nie paslem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chleb w UK

Następny temat

English please

WHEY premium