SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poryte mariany, owlosione plecy, wszystko albo nic,to my polacy..

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153621

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
warezz: łykaj!


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
natka
Ale Ci się chłopie na rozkminy zebrało

Mariusz, to, że jestem sama, to mój świadomy wybór, i póki co po prostu nie chcę się z nikim wiązać. Czas leczy rany, widocznie jeszcze za mało go upłynęło A bycie z kimś dla zasady "czym się trułeś tym się lecz" byłoby sprzeczne z tym, co sama napisałam - po pierwsze nie szkodzić drugiej osobie. No bo zakładając że mam gaha tylko po to, żeby zapomnieć o kimś innym, to szczyt chamstwa i prostactwa. Dlatego nie ma co narzekać na stan obecny. A starą panną będę jak za 10 lat obudzę się w chacie pełnej kotów, z pluszowym miśkiem zamiast faceta w łóżku Co mam nadzieję, raczej mi nie grozi (no dobra, może i gotować rewelacyjnie nie umiem a w lodówce mam tylko światło, ale to jeszcze nie powód do zmartwień)




krótko: wiadomo, może życie Cię nie doświadczyło pozytywnie, ale machnij ręką. szkoda życia. nie szukaj na siłę, ale też się nie zamykaj. kiedyś Ci się uda, będziesz kochać i będziesz kochana, ale to czy tak bęzie zależy od Ciebie. będziesz szczęśliwa. nawet warezz będzie: jak straci jeszcze z 80% bf hahahah. warezz, jesteś ziom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 712 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6861
Mariusz_1979
krisss_zaw
wrzucałem to na fejsie, czy na forach setki razy, klasyk. ta, gdyby tak móc wyrywać chwasty...


tzw fejs otworzył mi oczy na to kto ma mnie w dupie a kto nie. dziś nie mam fejsa, ale powiem że większość z friendów z fejsa ma Cie w dupie. w życiu przyjaciół ma się niewielu, ale ma się ich na całe życie



fejsa traktuję raczej jako narzędzie do komunikacji, czasem wrzucę coś co według mnie jest ważne, interesujące czy zabawne, nie mam tam milona słit foci nie był mi potrzebny aby przekonać się do tego o czym piszesz, tak się składa, że zawsze trzymam się na uboczu i nigdy mi na milionie "friendów" nie zależało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krisss_zaw
Mariusz_1979
krisss_zaw
wrzucałem to na fejsie, czy na forach setki razy, klasyk. ta, gdyby tak móc wyrywać chwasty...


tzw fejs otworzył mi oczy na to kto ma mnie w dupie a kto nie. dziś nie mam fejsa, ale powiem że większość z friendów z fejsa ma Cie w dupie. w życiu przyjaciół ma się niewielu, ale ma się ich na całe życie



fejsa traktuję raczej jako narzędzie do komunikacji, czasem wrzucę coś co według mnie jest ważne, interesujące czy zabawne, nie mam tam milona słit foci nie był mi potrzebny aby przekonać się do tego o czym piszesz, tak się składa, że zawsze trzymam się na uboczu i nigdy mi na milionie "friendów" nie zależało.


co do trzymania się na uboczu, życie mnei nauczyo toak żyć, ale dziś, trzymam się na uboczu żeby ludzi nie drażnić. jak kogoś poznam to wale dowcipami jak w dym i mimo że z boku wyglądam jak poważny ch** to po poznaniu wale dowcipami jak komik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
warezz łykaj:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ATB always good!

Wdałabym się w jakąś dłuższą dyskusję ale pora spać

Słit drims ewribadi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jak wypiłem to nie ide spać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czekaj natka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak lubisz taką muzę to Ci cośmjezscze zarzucę:
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chleb w UK

Następny temat

English please

WHEY premium