SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poryte mariany, owlosione plecy, wszystko albo nic,to my polacy..

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153661

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
natka
Bardziej kręci mnie "plażowa" sylwetka, bez jakiejś przesady w stronę typowych fitnessek Bo kupa mięsa wygląda fajnie u faceta, u babeczki to już różnie z tym bywa.... Tak jak tu - https://www.sfd.pl/Sylwetki_dziewczyn_fitness_i_body_building_na_zawodach_w_Sapri-t878586.html 
no błagam....
Te tutaj to jakies pro na prolce ale np na mistrzostwach IRE wygladaly pieknie fitnesski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie mi kumpel mówi, że Szczecin tak zasypało śniegiem że 8km trzy godziny jechał fok jeah!

Warezz, ja podałam tylko jakieś przykładowe zdjęcia, bo zależy co się rozumie pod pojęciem fitnesski.

Jak będę w szczycie formy to wrzucę fotkę do Galerii na forum Bo na razie walczę z prolaktyną (która okazała się być przyczyną mojej bezsenności)....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Uuuuu wlasnie czytam o tej twojej prolaktynie i to nie jest takie hyc hyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
natka
...walczę z prolaktyną (która okazała się być przyczyną mojej bezsenności)....


Ty masz po prostu ADHD
Kuro, zniósłbyś życie z kobietą z ADHD? głowa pewnie wieczorem nie boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Wikipedia
Do wzrostu wydzielania prolaktyny dochodzi w fazie REM snu, po małych zabiegach chirurgicznych, po posiłkach, stosunku seksualnym, wysiłku, stymulacji brodawek


Bedziesz musiala ograniczyc smyranie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mariusz_1979
natka
...walczę z prolaktyną (która okazała się być przyczyną mojej bezsenności)....


Ty masz po prostu ADHD




Różnie mówią, chociaż szef obiecał, że jak się nie zmienię, to pewnego pięknego dnia zadzwoni po panów w białych fartuchach, żeby mnie zabrali do sali bez klamek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
Ja mam e2 ponad norme. Podlalo mnie troche na dupie i bebechui pewnie dlatego

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
Zanet nawet jak self employed tojobseekera moge dostac?

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
warezz
Uuuuu wlasnie czytam o tej twojej prolaktynie i to nie jest takie hyc hyc


No nie jest, póki co dostałam jakieś kupę wartę tabsy, najgorsze że podeszłam wodą i czasami jedyny ratunek to furosemid....

Treningi też musiałam ograniczyć, zwłaszcza wieczorem, bo inaczej całą noc mogę leżeć i i tak nie zasnę...

Ale nie ma się co łamać, zawsze można zakraść się z rana pod drzwi sąsiada i go przestraszyć jak będzie szedł do roboty zaspany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Jak byles self-employed to chooya dostaniesz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chleb w UK

Następny temat

English please

WHEY premium