SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 677429

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Ogolnie to nic szczegolnego dostarczam witaminy nie jem dalej czekolady i orzechow ale to standart. Jem normalnie Obiad i tak dalej ostatni posilek gdozina 19.30 - 20.00 wtedy sobie pozwalam na cheatosy + budyniek z smietana taki kupny. Zauwazylem ze wlasnie po czitosach o smaku pizzy i dolaczajac do tego budyniek czekoladowy sie szybciej rosnie. Za pierwszym razem w 2 dzien tak zrobilem i prawie 1,5 cm w 1 noc uroslem. Wczoraj wlasnie tak samo zrobilem i uroslem wiecej niz w drugi dzien... Dzis tez sobie kupie i tak zrobie moze z 3 cm wyciagne ;oo i tak o 23.00 biore apl i 15 min buszuje i klade sie.

A co do witamin to tak robie :

- Gdozina 10.00 wapno 1 tabletka 300 g

- 19.30 - 20.00 ( ostatni posilek ) + wapno 300 g , wit D 10 ug, multiwitamina

- 1h przed apl magnez dawka taka jak zalecaja

ale tzreba powiedziec ze waga spada ;( a i tak ejstem chudy ;( wazylem prawie 76 kg a teraz kolo 73 ale nic mase mozna zawsze zrobic a wzrost juz nie



Zmieniony przez - remsonq w dniu 2011-07-02 13:05:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 677
hahaha tymi czitosami i budyniem to mnie zabiłeś xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Ale dziala nie wiem co one maja w skladzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34
remsonq, a jaką dawkę wapna dziennie spożywasz? (1500mg z tego co wcześniej wyczytałem, tak?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Pierwszego dnia tylko potem to tak 600-900 wiecej nie potrzeba w sumie bo z jedzieniem tez wapn dostarczasz. Jak zapodalem sobie 1500 to caly czas sikac mi sie chcialo i bez sensu zwracalem. 900 spokojnie wystarczy

Tylko mam inny problem konczy mi sie witamina D tylko na dzis mi zostalo jeszcze ;/ a jutro nie dokupie bo niedziela bede musial jakas rybe w puszce zjesc ;/

A co do kuracji to narazie 3/7 i jakos 1 - 1,2 cm do przodu chcialbym chociaz 1,5 do konca bo teraz to juz ta arginina nie bedzie tak na mnie dzialala ;/

Zmieniony przez - remsonq w dniu 2011-07-02 18:49:12

Zmieniony przez - remsonq w dniu 2011-07-02 18:51:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1035
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Niby wszystko ladnie wyjasnione ale ze do 20 lat to troche dziwne bo znam wiele osob i slyszalem o niektorych ktorzy majac 22-24 lata rosli jeszcze kilka cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1035
ja mam 22 lata i mam zamiar jeszcze urosnąć ale dzięki ćwiczeniom rozciągającym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 734
ale to żadko się zdaża że kotś rośnie powyżej 20 roku życia, ale się zdarza i nie rosną za dużo max 2-3cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 734
a odnośnie diety można jeść bardzo dużo ? Bo ja mam zawsze duży apetyt.(mam 191 i 82kg też jestem bardzo chudy ja ty remsonq)
Jak bym zrobił tak ze np
wstaje 10 śniadanie(płatki z mlekiem)
za godzinę następny posiłek(np jajecznica)
i tak co 1/2 h posiłek bo trzeba duzo dostarczać organizmowi i poaztym dużo ćwicze około jakieś 5h dziennie
robie sobie takie treningi że wstaje rano i ide biegać potem za 2h pograć w kosza 1h za 3h znowu coś i na wieczór też bieganie
Dobre to jest?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium