SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 676311

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Placebo, poczytajcie o prawie Delpecha Wolfa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4365
pozer11 - tak powinieneś brać te wszystkie rzeczy . + dużo snu , białka , możesz dodać rozciąganie i bd ok : )

Shady96 - miałem w twoim wieku jakieś 162 cm . . . a te 12 cm urosłem to przez może 3 msc i stop dlatego się podjolem tej kuracji . ;)

Bez wyrzeczeń i cierpienia niczego nie można osiągnąć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21
Czyli jeszcze musze wydać 60 zł. Drążek do podnoszenia się mam
to będe się rozciągał. 5 min dziennie wystarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 33
Ja od 2007 roku (wzrost z dowodu osobistego) do teraz luty 2011. Mineło 4 lata miałem 155cm wzrostu a mam 165 wzrostu. Nie tak źle co ; > biorąc pod uwagę że wtedy ważyłem 50 - 55 teraz 80 kg więc ; ) nie zdrowych rzeczy bardzo dużo jadłem ; ) mam niski wzrost, przeszkadza mi naprawdę on gdzieś w tłumie jestem to malutki. Chociaż że niski ważne że zwinny i szybki. Jak to mówią "niski ale sprytny" ;D .. Ciekawy temat, myślę że na samym sobie można polegać i nie brać tego wszystkiego ; )

The Way of the Intercepting Fist

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 269
radzimy brać te dodatkowe rzeczy, bez nich nie warto robić kuracji. Arginina jest po to by podwyższyć ci poziom hormonu wzrostu w organizmie a reszta(wapń, witamina D, kwas foliowy i preparat Rexorubia) wydłużają i budują kości.

tu masz linka do tej Rexorubi:
http://www.i-apteka.pl/product-pol-1120-LEHNING-Rexorubia-gran-350g.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 269
jeszcze raz do pozer11: 5 minut rozciągania nie wystarczy. Ja robię tak:
7:00 rozciąganie 15 minut + 3 razy po 30 sekund wiszenia na drążku
16:00 rozciąganie 30 minut + 3 razy po 30 sekund wiszenia na drążku
19:00 rozciąganie 30 minut + 3 razy po 30 sekund wiszenia na drążku

i jest gites majonez, prócz tego brzuszki, przysiady, pompki 3 serie po 15. I pamiętaj dużo białka i ostatni posiłek 4 godziny przed snem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4365
dokladnie ... powiem szczerze ze ja sie nie rozciagam , z 5 min dziennie wisze na tym drazku ; d... jak na silce jestem ... silka do tego bieznia i a6w ... bd spoko ; D

Bez wyrzeczeń i cierpienia niczego nie można osiągnąć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 269
Marcin a jak długo nie rośniesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4365
wydaje mi sie ze kilka msc ... wiem ze to malo ... ale wole teraz urosnac co moje ... do 180 cm i nie przejmowac sie ze od silki nie urosne od palenia nie urosne itp ; d...

Bez wyrzeczeń i cierpienia niczego nie można osiągnąć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 269
do 180 dobijesz spokojnie ;] autor tego forum w twoim wieku miał 170 przed kuracja a teraz ma 179 a jego rodzice maja podobny wzrost do twoich. Ja tez mam nadzieje ze dobije do 180, chociaż mi by nawet te 177-8 wystarczyło ;D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium